ARK: Survival Evolved a býložravá formule jedna

Gallimimus má běh v krvi a tvůrci se rozhodli ho pro vás osedlat.

Gallimimus

Gallimimus FOTO: Studio Wildcard

ARK: Survival Evolved došel ke konci ledna dinosauřím krokem k dalšímu updateu. Napůl prehistorická a z druhé části moderní hra o přežití vhazuje do neoploceného výběhu změny jako kupříkladu nové brnění ve SWAT stylu, skleníky pro pěstování domácích bio produktů (podpora jejich růstu zaručena) a k dostání jsou i nové jmenovky (pro Wildcard Admin Team, Wildcard Non-Admin Team, Dev Kit Masters a Authorized External Testers). Pokud vás tedy sežere silnější představitel potravního řetězce, je tu alespoň šance, že se vašemu příbuzenstvu vrátí alespoň tato popiska pro klid duše - jmenovky ostatně nechutnají nikomu. Vylepšení se dotknulo i ukládání a načítání hry, které by aktuálně mělo mít ke hráčům natočenou přívětivější tvář.

Formule jedna na dvou pařátech

Málokdo z nás by chtěl pobíhat mezi dinosaury pěšky, zvláště při snaze překonat širé lány krajiny za co nejkratší dobu. Od toho vám pomůže nový dvounohý kamarád. Gallimimus ví jak řádně skočit do poklusu, dokonce natolik, že trhá rychlostní rekordy Ark „transportérů“. Zážitek z hopsavé jízdy můžete navíc sdílet s až dalšími dvěma pasažéry v jednom a tom samém speciálním sedle. Díky typu apetitu Gallimimus druhu, soustředěném na zeleň, ani nemusíte v jeho přítomnosti tuhnout hrůzou.

ARK: Survival Evolved je aktuálně k dostání za téměř pouhou polovinu (40% sleva), nicméně tato akce nepotrvá věčně, proto se nerozhodujte příliš dlouho.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: ARK: Survival Evolved a býložravá formule jedna

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.