Premiéra Tom Clancy's Rainbow Six Siege Pro League proběhne v Katovicích

ESL a Ubisoft si podaly ruce a společně progamingu přináší nového člena.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy's Rainbow Six Siege FOTO: Ubisoft Entertainment

Asi není hráče, který by ve spojitosti s eSportem neznal Intel Extreme Masters. Nebude proto pro vás novinkou datum příští akce této série. Co do obsahu poskytne IEM nicméně rozšířený arzenál zbraní – konkrétně z Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

Kdo tento akční taktický kousek zažil na vlastní zaměřovač, jistě potvrdí, že jde o ukázkový materiál pro kompetitivní svist nábojů vzduchem. Soupeřivost, kterou Ubisoft hře úmyslně propůjčil, zkrátka nemohla zůstat bez odezvy.

ESL a Ubisoft na to konto spojily síly, aby hráčům představily celosvětovou Tom Clancy's Rainbow Six Siege Pro League. Svůj počátek zapíše do historie právě v polských Katovicích 4. března 2016.

Každé Tom Clancy's Rainbow Six Siege Pro League období přinese osm týmů z evropského regionu a dalších osm z regionu Severní Ameriky – jak pro Xbox One tak PC. Ty se utkají o umístění se v nejlepší čtyřce pro svoji platformu (z každého regionu dva týmy pro Xbox One a stejně tak pro PC). Ti se nakonec utkají na Season Finals, kde proběhne boj o titul a v neposlední řadě i o značný podíl odměn, které dohromady činí US$100,000.

Na samotném Intel Extreme Masters se odehraje celkem osm zápasů spojených s touto hrou. Více o blížící se lize najdete na oficiálních stránkách ESL či Tom Clancy's Rainbow Six.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Premiéra Tom Clancy's Rainbow Six Siege Pro League proběhne v Katovicích

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.