Season Pass pro Tom Clancy’s The Division odhaluje své bonusy

Vydání hry za rohem, beta aktuálně vrhá hráče v boj na všech spřízněných platformách. Co ale fanoušky čeká do budoucna?

Bůh tě nemůže zachránit

Bůh tě nemůže zachránit FOTO: Ubisoft Entertainment

Záchrana přeživších z postepidemického New Yorku – záchrana lidskosti samotné aktuálně prochází svým beta testem na všech kompatibilních platformách (XBox One, Play Station 4 i PC). Ten skončí 31. ledna. Jak se ale Tom Clancy's The Division vybarví po svém vydání? Ubisoft odhalil, že hru čekají průběžná rozšíření a tak jsme se rozhodli vám budoucí plány pro hru přiblížit.

Tato akční online RPG má na programu jak expanze, které budou zdarma, tak ty doprovázené úpěním bankovních účtů. Pokud hráči budou ochotni si za ně připlatit, jistě stojí za zvážení nákup Season Passu, který mimo jiné obsahuje i přístup k výše zmíněným placeným rozšířením. Ale nikdo by neměl kupovat zajíce v pytli, pravda? Co by tedy zhltlo část vašeho platu nebo kapesného?

Placená rozšíření

Postupně budou v průběhu roku vypuštěny celkem tři expanze, které vám zaručí závan čerstvého vzduchu, aby byl k dispozici pokrok ve hře, který zabrání pocitu, že stojíte (popřípadě běháte v kruhu) na stále jednom a tom samém místě.

1. rozšíření              Underground

Nové teritorium jistě hráči ocení. Procházka podzemím New Yorku v plné polní vám zprostředkuje intenzivních co-op (4 členové maximálně) zážitek.

2. rozšíření              Survival

Pokud vám Tom Clancy´s The Division tou dobou bude připadat jako směšně jednoduchá bojovka, Survival dostojí svému názvu a vy se řádně zapotíte. Tato expanze totiž změní vaši mapu na Dark Zone. Jistě oceníte přítomnost jakýchkoli spojenců. Naštěstí zde mluvíme o multiplayeru.

3. rozšíření              Last Stand

Ačkoli název napovídá, že situace se od poslední expanze nezlehčí, je to asi tak jediné, co prozatím můžeme o třetím článku říci. Prozatím jsou jakékoli informace pevně drženy pod pokličkou.

img-responsive

Temná zákoutí Tom Clancy’s The Division | foto: Ubisoft Entertainment

Season Pass (obsažen v Sleeper Agent Edition, Gold Edition či samostatně při startu hry) vám zaručí přístup k této trojici placených expanzí, které se vám otevřou v moment jejich vydání (konkrétní datumy nejsou dosud známy). Rozšíření ale nejsou jediná motivace k jeho zakoupení.

Speciální vzhled zbraní nebo samotného oblečení vám propůjčí originální vzhled. Nesmí chybět ani přístup k benefitům pro každý měsíc (eventy navíc a dropy exkluzivního vybavení). A co víc, všichni držitelé Season Passu si při vydání hry budou moci odemknout přístup k další třešince na dortu - zbraňi (sawn-off shotgun), kterou oceníte pro její ničivou sílu při útoku z krátké vzdálenosti.

Pouze nezbytně nutná dieta peněženky

Ti z vás, kteří nehodlají investovat víc než do nákupu samotné hry, nebudou na suchu. I pro ně jsou plánovány kupříkladu skupinové co-op mise, kde budete muset prokázat dobrou synchronizaci týmu k získání jedinečných odměn. Neplacených updateu bude ve hře několik. Pokud stojíte ale o kompletní lavinu Tom Clancy's The Division akce, kdy budete moci otestovat všechno vybavení i obsah samotné hry, příplatek vás nemine.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Season Pass pro Tom Clancy’s The Division odhaluje své bonusy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.