Další kolo v Hearthstone turnaji středních škol je za námi, kdo vyhrál?

Ve středu 27. 1. proběhlo další kvalifikační kolo HTSS, tentokrát na Euroškole v České Lípě. Rozhodovalo se o dvou postupujících do okresního kola z celkem sedmnácti účastníků.

HTSS

HTSS FOTO: HTSS

Opět nechyběli hráči, kteří se mohli pochlubit dobře vyladěnými balíky tak i Hearthstone nováčci. Přípravu turnaje na Euroškole měl na starost zástupce studentů Jakub Slavík. Po seznámení hráčů s turnajem a vysvětlení pravidel mohly úvodní zápasy začít. Lehkou komplikací pro některé hráče se ukázala kolize turnaje s milovaným tělocvikem, ale vše se nakonec podařilo vyřešit.

 Ze čtyř základních skupin postoupili vždy 2 nejlepší hráči do play-off s dvojitou eliminací. Vítězem celého turnaje se stal Patrik Hrdlička, který ze všech jedenácti her prohrál pouze jeden jediný zápas. Druhým postupujícím je Kryštof Heidl, který si v turnaji dovolil pouze jedno zaváhání a to právě s Patrikem ve finále WB (winners bracket). V LB (loosers bracket) si však svou formu již podržel a s převahou obhájil 2. postupové místo. Jako třetí v pořadí skončil Jakub Slavík. Všichni tři pak obdrželi ceny od partnerů turnaje jako jsou počítačové hry, trička, poukázku do herny a nechybělo i něco dobrého na zub.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další kolo v Hearthstone turnaji středních škol je za námi, kdo vyhrál?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  2. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

  3. Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.