Další kolo v Hearthstone turnaji středních škol je za námi, kdo vyhrál?

Ve středu 27. 1. proběhlo další kvalifikační kolo HTSS, tentokrát na Euroškole v České Lípě. Rozhodovalo se o dvou postupujících do okresního kola z celkem sedmnácti účastníků.

HTSS

HTSS FOTO: HTSS

Opět nechyběli hráči, kteří se mohli pochlubit dobře vyladěnými balíky tak i Hearthstone nováčci. Přípravu turnaje na Euroškole měl na starost zástupce studentů Jakub Slavík. Po seznámení hráčů s turnajem a vysvětlení pravidel mohly úvodní zápasy začít. Lehkou komplikací pro některé hráče se ukázala kolize turnaje s milovaným tělocvikem, ale vše se nakonec podařilo vyřešit.

 Ze čtyř základních skupin postoupili vždy 2 nejlepší hráči do play-off s dvojitou eliminací. Vítězem celého turnaje se stal Patrik Hrdlička, který ze všech jedenácti her prohrál pouze jeden jediný zápas. Druhým postupujícím je Kryštof Heidl, který si v turnaji dovolil pouze jedno zaváhání a to právě s Patrikem ve finále WB (winners bracket). V LB (loosers bracket) si však svou formu již podržel a s převahou obhájil 2. postupové místo. Jako třetí v pořadí skončil Jakub Slavík. Všichni tři pak obdrželi ceny od partnerů turnaje jako jsou počítačové hry, trička, poukázku do herny a nechybělo i něco dobrého na zub.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další kolo v Hearthstone turnaji středních škol je za námi, kdo vyhrál?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.