Další kolo v Hearthstone turnaji středních škol je za námi, kdo vyhrál?

Ve středu 27. 1. proběhlo další kvalifikační kolo HTSS, tentokrát na Euroškole v České Lípě. Rozhodovalo se o dvou postupujících do okresního kola z celkem sedmnácti účastníků.

HTSS

HTSS FOTO: HTSS

Opět nechyběli hráči, kteří se mohli pochlubit dobře vyladěnými balíky tak i Hearthstone nováčci. Přípravu turnaje na Euroškole měl na starost zástupce studentů Jakub Slavík. Po seznámení hráčů s turnajem a vysvětlení pravidel mohly úvodní zápasy začít. Lehkou komplikací pro některé hráče se ukázala kolize turnaje s milovaným tělocvikem, ale vše se nakonec podařilo vyřešit.

 Ze čtyř základních skupin postoupili vždy 2 nejlepší hráči do play-off s dvojitou eliminací. Vítězem celého turnaje se stal Patrik Hrdlička, který ze všech jedenácti her prohrál pouze jeden jediný zápas. Druhým postupujícím je Kryštof Heidl, který si v turnaji dovolil pouze jedno zaváhání a to právě s Patrikem ve finále WB (winners bracket). V LB (loosers bracket) si však svou formu již podržel a s převahou obhájil 2. postupové místo. Jako třetí v pořadí skončil Jakub Slavík. Všichni tři pak obdrželi ceny od partnerů turnaje jako jsou počítačové hry, trička, poukázku do herny a nechybělo i něco dobrého na zub.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další kolo v Hearthstone turnaji středních škol je za námi, kdo vyhrál?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.