K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Hero Defense – Haunted Island je dostupný v Early Access na Steamu

A jelikož dobrých Tower Defense není nikdy dost, je to skvělá zpráva.

Hero Defense – Haunted Island

Hero Defense – Haunted Island FOTO: Happy Tuesday

Hero Defense – Haunted Island vás posadí do velitelského křesla. Na povel budete mít tým pěti lovců monster, který si musí probojovat cestu skrze arény plné nebezpečí a nemrtvých až k nejmocnějšímu upírovi na zemi, hraběti Necrosisovi. Chybět nebude ani nespočet bossů s unikátními schopnostmi a procedurálně generované vlny nepřátel, což spolu s denními výzvami zaručuje zábavu na dlouhou dobu.

Hrou vás budou provázet hodiny satirického příběhu, který vašemu zabíjení i obnově zničených oblastí a navazování nových přátelství dodá tu správnou atmosféru. Spolu s mixem stylů, jenž kombinuje prvky Tower Defense, MOBA, RPG i akce, vše vytváří opravdu lákavě vypadající herní počin. Hráči mohou strategicky volit upgrady svých hrdinů v talentových stromech a vylepšovat lze i jednotlivé zbraně. Těšit se můžete také na loot, runy a odemykání nových skillů. 

Krátce po spuštění předběžného přístupu bude hráčům dostupný multiplayer. V něm bude možné hrát ranked či unranked zápasy, takže než se půjdete nechat zapsat do dějin, budete mít možnost si vše nejprve beztrestně vyzkoušet. Odměnou za výhru pak budou epické runy. 

Multiplayer bude po dobu Early Access hlavním aspektem hry ve vývoji. Pokud tedy Hero Defense – Haunted Island vyzkoušíte, určitě nezapomeňte na feedback, který je pro vývojáře nezbytný. Proč nevyužít možnost ovlivnit finální podobu hry, třeba právě váš nápad bude přetvořen do herní reality.

Feedback můžete zanechat na Steamu, nebo na oficiálním fóru hry.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hero Defense – Haunted Island je dostupný v Early Access na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.