Únorovým PS Plus hrám vévodí Helldivers

V SONY se po pár slabších měsících vytáhli. Předplatitelé služby PlayStation Plus dostanou v únoru mimo jiné kooperativní pecku Helldivers.

Únor prostřílíme u kooperativní pecky Helldivers

Únor prostřílíme u kooperativní pecky Helldivers FOTO: Arrowhead Game Studios

Nechápejte nás špatně, my si na hry, které nám SONY servíruje v rámci služby PS Plus, rozhodně nestěžujeme. Balík celkově šestice her každý měsíc za něco málo přes stovku je podle nás víc než adekvátní. Faktem, ale zůstává, že se nejeden hráč nad výběrem her v posledních měsících škaredil. Na měsíc únor pro nás však SONY přichystalo milé překvápko, když do lineupu her zdarma zařadilo loňskou kooperativní pecku Helldivers. Mimozemský sajrajt budou příští měsíc odklízet majitelé PS4, PS3 i PS Vita.

Helldivers je ani ne rok starý kousek, za jehož krabicovou verzi stále vysolíte pěkných pár stovek. Jedná se o izometrickou kooperativní střílečku, zasazenou do dystopické budoucnosti, ve které se tým hráčů postaví proti hned několika galaktickým rasám, co si brousí zuby (tesáky, klepítka...) na matičku Zemi.

Abychom však celou dobu neslintali pouze nad jedním titulem z únorové nabídky... Jako druhá hra pro PS4 se představí PixelJunk™ Nom Nom Galaxy, ve které se dosyta vyřádí stratégové i hračičky. Velkou radost nám však dělají zejména kousky pro PS3, na které si zazávodíme v ještě voňavém Grid Autosport a zmlátíme tuny kreslených postaviček v Personal 4 Arena Ultimax. Na vlastníky kapesních konzolí čeká tahovka Nova-111 a legendární Lemmings. Rozhodně je z čeho vybírat!

Seznam her: 

PS4

Helldivers: Democracy Strikes Back
Nom Nom Galaxy

PS3

Grid Autosport
Personal 4 Arena Ultimax
Helldivers: Democracy Strikes Back

PS Vita

Helldivers: Democracy Strikes Back
Nova-111
Lemmings Touch

Témata: Helldivers
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Únorovým PS Plus hrám vévodí Helldivers

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.