Užijte si prodloužený víkend na PragoFFestu

A je to tu zase! Nemáme za sebou ani první měsíc v novém roce a už tu máme pořádně našlapanou akci pro všechny hráče, geeky a fanoušky.

PragoFFest 2015

PragoFFest 2015 FOTO: Reprofoto Facebook

Velký festival popkultury - PragoFFest zase po roce otvírá své brány, aby uvítal další zástupy fanoušků, hráčů a geeků. Akce se bude odehrávat v Praze na Modré škole, kde si festival už po několikáté našel své útočiště. Všechno vypukne již ve čtvrtečních večerních hodinách a bavit se nepřestaneme až do nedělního odpoledne.

Program je jako vždy velice nabitý a žánrově pestrý, takže si každý najde to, co má rád. Hlavní výplní programu jsou samozřejmě přednášky, bez kterých si tuto akci umí jen málokdo představit. Přednášející si i letos vymysleli velice zajímavá témata, která do sálů naženou nespočet zvědavých návštěvníků.

V rámci Extra programu nám letos PragoFFest nabídne širokou škálu zábavných eventů. Pro všechny fanoušky cosplaye se bude v sobotu večer konat soutěž těchto podomácku vyrobených kostýmů. V areálu bude možno během celé akce spatřit zástupy cosplayerů různých žánrů, velikostí a barev.


(autor videa: Bamuel Seckett)


Milovníci her si přijdou na své hlavně v herní sekci, která bude hostit Mistrovství ČR v počítačových hrách. Na PragoFFestu se totiž tradičně zahajuje nová herní sezóna. Vítězové si z turnaje odnesou hotovost v hodnotě 10 000 Kč.

A aby toho nebylo málo, organizátoři si na festival pozvali velmi zajímavé hosty. Nebudou chybět známí youtubeři, osobnosti české gaming scény a ani výše zmiňovaní cosplayeři, kteří budou zpestřovat popkulturní atmosféru.

Pokud jsme vás dostatečně na PragoFFest nalákali, určitě mrkněte na jejich webovou stránku - www.pragoffest.cz, kde najdete přesnější informace o události.

 

Témata: PragoFFest
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Užijte si prodloužený víkend na PragoFFestu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.