Star Wars: Battlefront – taje Season Passu odhaleny

Skipasy se vám na pár dní ve sněhu hodit budou, ale zdejší Season Pass vám vydrží celý rok. Podívejte se na jeho odtajněnou nabídku.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: Electronic Arts

Jak už víme, Hvězdné války nedrtí pouze filmové plátno. Síla provází jejich díly i na herních platformách. Jedna generace hrdinů střídá druhou, ale charakteristické sípání zpoza masky je věrnou stálicí. Co je tedy nového konkrétně v příběhu mladého Lukea Skywalkera ze Star Wars Battlefront?

DICE studio chystá pro místní vesmírnou oblohu změny, které se postupně rozzáří po boku hvězd v průběhu celého roku s mírným přesahem do roku následujícího. Řeč zde bude především o Season Passu, který konečně odhaluje svá tajemství.

Plán útoku

Březen 2016 – „Outer Rim“ vás vrhne do boje v továrnách Sullustu a konfliktu se nevyhnete ani v paláci Jabby Hutta na Tatooine.

Léto 2016 – „Bespin“ zakonkuruje tou dobou jistě teplému počasí s lovem, kdy bude jen na vás, jakou roli zaujmete. Být kořist nebo nebýt? Světelný meč po ruce vás jistě dovede k odpovědi. V tomto případě si zahrajete na Hunger Games v Oblačném městě planety Bespin.

Podzim 2016 – „Death Star“ možná donutí listí popadat ještě rychleji než samotné roční období. V záři své premiéry se vám odhalí až moc dobře známá Hvězda Smrti.

Počátek roku 2017 slibuje 4. rozšiřující balíček Star Wars Battlefront. Ten dosud nemá jméno a jakékoli informace o něm jsou prozatím přísně střeženy rytíři Electronic Arts.

Zóny nejsou jediné, co s přibývajícími měsíci hru vylepší. Tvůrci silou mysli přivolají na pomoc i nové „hrdiny“ (i stormtroopeři musí mít své vzory), přes dvacet nových kousků galaktické technologie, čtyři nové herní módy a při režimu s více hráči vám bude k dispozici šestnáct čerstvě vytištěných map. A proč si vůbec Season Pass pořizovat? Právě on je vaší vstupenkou do všech výše zmíněných rozšíření dva týdny předem.

Aktuálně je k dostání pro PC (přes Origin)PlayStation 4Xbox One platformu. O dalších plánovaných novinkách co do obsahu Star Wars Battlefront, které již ale nejsou součástí Season Passu, se snadno dočtete na oficiálních stránkách.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars: Battlefront – taje Season Passu odhaleny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.