Star Wars: Battlefront – taje Season Passu odhaleny

Skipasy se vám na pár dní ve sněhu hodit budou, ale zdejší Season Pass vám vydrží celý rok. Podívejte se na jeho odtajněnou nabídku.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: Electronic Arts

Jak už víme, Hvězdné války nedrtí pouze filmové plátno. Síla provází jejich díly i na herních platformách. Jedna generace hrdinů střídá druhou, ale charakteristické sípání zpoza masky je věrnou stálicí. Co je tedy nového konkrétně v příběhu mladého Lukea Skywalkera ze Star Wars Battlefront?

DICE studio chystá pro místní vesmírnou oblohu změny, které se postupně rozzáří po boku hvězd v průběhu celého roku s mírným přesahem do roku následujícího. Řeč zde bude především o Season Passu, který konečně odhaluje svá tajemství.

Plán útoku

Březen 2016 – „Outer Rim“ vás vrhne do boje v továrnách Sullustu a konfliktu se nevyhnete ani v paláci Jabby Hutta na Tatooine.

Léto 2016 – „Bespin“ zakonkuruje tou dobou jistě teplému počasí s lovem, kdy bude jen na vás, jakou roli zaujmete. Být kořist nebo nebýt? Světelný meč po ruce vás jistě dovede k odpovědi. V tomto případě si zahrajete na Hunger Games v Oblačném městě planety Bespin.

Podzim 2016 – „Death Star“ možná donutí listí popadat ještě rychleji než samotné roční období. V záři své premiéry se vám odhalí až moc dobře známá Hvězda Smrti.

Počátek roku 2017 slibuje 4. rozšiřující balíček Star Wars Battlefront. Ten dosud nemá jméno a jakékoli informace o něm jsou prozatím přísně střeženy rytíři Electronic Arts.

Zóny nejsou jediné, co s přibývajícími měsíci hru vylepší. Tvůrci silou mysli přivolají na pomoc i nové „hrdiny“ (i stormtroopeři musí mít své vzory), přes dvacet nových kousků galaktické technologie, čtyři nové herní módy a při režimu s více hráči vám bude k dispozici šestnáct čerstvě vytištěných map. A proč si vůbec Season Pass pořizovat? Právě on je vaší vstupenkou do všech výše zmíněných rozšíření dva týdny předem.

Aktuálně je k dostání pro PC (přes Origin)PlayStation 4Xbox One platformu. O dalších plánovaných novinkách co do obsahu Star Wars Battlefront, které již ale nejsou součástí Season Passu, se snadno dočtete na oficiálních stránkách.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars: Battlefront – taje Season Passu odhaleny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.