Představuje se Paragon. Akční MOBA hra od Epic Games

První MOBA hra od zkušených FPS veteránů.

Dekker

Dekker FOTO: Epic Games

Zajímavým kompromisem v rámci oboru se rozhodlo jít studio Epic Games, známé především díky kultovní FPS sérii Unreal Tournament. To na přelomu roku oznámilo spolu s trailerem a prvotními informacemi práci na jejich novém projektu Paragon pro platformy PC a PS4.

Paragon má v sobě kombinovat to nejlepší ze současných trendů MOBA žánru za doprovodu našlapané a vybuchující akce z třetího pohledu. Nebudou tak chybět adrenalinem nasáklé boje s miniony v rámci 5v5 klání nebo ničení nepřátelských věží a základen. Z uniklých ukázek z Alpha verze je jmenovitě známo již 13 hrdinů, avšak není pochyb, že jich ve výsledku bude o něco více. Každý z nich má své ojedinělé schopnosti, hodící se pro rozličný postup hrou.

Vývojáři nám však dále nabízejí i pár neotřelých herních mechanismů v rámci specializace a levelování vašeho hrdiny. Náhražkou magických itemů, které známe např. z League of Legends bude systém karet. Každá v sobě ukrývá nějaká specifická vylepšení hrdinových vlastností, za což vám vitalita vaší postavy, či její zbroj v rámci souboje rozhodně poděkují.

Epic Games si své informace o Paragon pečlivě střeží. Svědčí tomu i poněkud chudší obsah oficiální stránky hry. Co však již nyní víme je, že se první netrpělivci dočkali uzavřené Alpha verze hry v rámci Early Accessu už před pár dny. Otevřená beta bude pak podle současných plánů přístupná v létě.

 

Témata: Paragon
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Představuje se Paragon. Akční MOBA hra od Epic Games

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.