Hororový Worst Case Z je další slibně vypadající Indie novinkou

Prostředí jaderné elektrárny, zombie a závod o přežití - základ pro tradiční hororový herní počin zvládli tvůrci na jedničku.

Worst Case Z

Worst Case Z FOTO: Steam

Když pak k solidnímu základu přidáte tu správnou atmosféru, silný zážitek z hororového prostředí je pro hráče zaručen. V příběhu protínajícím Worst Case Z na sebe vezmete podobu pracovníka ostrahy jaderné elektrárny. Po nehodě a roztavení reaktoru během vaší noční směny musíte, docela logicky, co nejrychleji opustit nebezpečné prostředí zamořené radiací. Dostatečný důvod vám k tomu dávají také zmutované zombie, které vás budou lovit kdekoli se jen octnete.

Problémem je, že váš noční hlídač nemá žádné zkušenosti s přímým bojem, takže útěk bude v mnoha situacích vaší jedinou volbou. Na cestě vás samozřejmě čeká kopa úkolů, s kterými vám pomůže kontaktní osoba z kanceláře pro řešení kritických stavů. Nečekejte ale, že někdo situaci vyřeší za vás. Dostanete pár dobrých rad a pak už je vše ve vašich rukou. 

Vydání tohoto herního titulu v plné formě je plánováno na nespecifikované datum letošního roku. Studio Burian Media Enterprises prozatím spustilo greenlight kampaň na Steamu. Pokud chcete pro Worst Case Z hlasovat, můžete tak učinit zde

Témata: Worst Case Z
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hororový Worst Case Z je další slibně vypadající Indie novinkou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.