Elijah Wood bude spolupracovat s Ubisoftem

Dlouholetý hráč a fanoušek Ubisoftu Elijah Wood propojí filmové a herní prostředí skrze virtuální realitu.

Elijah Wood bude spolupracovat s Ubisoftem

Elijah Wood bude spolupracovat s Ubisoftem FOTO: Gage Skidmore

Vedení společnosti SpectreVision, kterou založili Elijah Wood, Daniel Noah a Josh C. Waller, na filmovém festivalu Sundance oznámilo, že navazují spolupráci s Ubisoftem. Toto spojení dá vzniknout tvorbě, vývoji a následné produkci obsahu ze světa interaktivní virtuální reality. 

"Jsme z partnerství s Ubisoftem, společností na vrcholu herního průmyslu, nadšeni," říká CEO SpectreVision Lisa Whalen. Spojení filmového a herního prostředí není nic neobvyklého, přesto ale nový formát virtuální reality nabízí zcela nový rozměr pro vyprávění příběhů. Rozličnost portfolia herních titulů Ubisoftu z něj činí ideálního partnera pro kreativní tvorbu SpectreVision, z jejichž dílny, specializující se na hororový žánr, jste mohli vidět například filmy A Girl Walks Home Alone At Night či Cooties. 

“Jako dlouholetý hráč jsem nejprve a především fanouškem a obdivovatelem Ubisoftu,” dodává k novému partnerství Elijah Wood. “Takže spolupracovat s nimi ve světě virtuální reality je naprosto skvělé.”

Tým SpectreVision bude spolupracovat se jedním z Ubisoft studií, které sídlí v kanadském Montrealu. Je jím FunHouse. Pokud vám toto jméno nic neříká věřte, že se nejedná o žádnou malou dceřinnou pobočku. Studio FunHouse bylo založeno v roce 1997 a přestože zde měly původně vznikat vedlejší projekty, světu přineslo legendy jako Prince of Persia, Far Cry, Watch Dogs či sérii Assassin´s Creed a dnes v něm pracuje přes 2600 zaměstnanců.

Pro hráče spojení těchto dvou společností znamená jediné - příslib kvalitního zážitku v interaktivní realitě. A na ten si s radostí počkáme.

Témata: Ubisoft
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Elijah Wood bude spolupracovat s Ubisoftem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.