Elijah Wood bude spolupracovat s Ubisoftem

Dlouholetý hráč a fanoušek Ubisoftu Elijah Wood propojí filmové a herní prostředí skrze virtuální realitu.

Elijah Wood bude spolupracovat s Ubisoftem

Elijah Wood bude spolupracovat s Ubisoftem FOTO: Gage Skidmore

Vedení společnosti SpectreVision, kterou založili Elijah Wood, Daniel Noah a Josh C. Waller, na filmovém festivalu Sundance oznámilo, že navazují spolupráci s Ubisoftem. Toto spojení dá vzniknout tvorbě, vývoji a následné produkci obsahu ze světa interaktivní virtuální reality. 

"Jsme z partnerství s Ubisoftem, společností na vrcholu herního průmyslu, nadšeni," říká CEO SpectreVision Lisa Whalen. Spojení filmového a herního prostředí není nic neobvyklého, přesto ale nový formát virtuální reality nabízí zcela nový rozměr pro vyprávění příběhů. Rozličnost portfolia herních titulů Ubisoftu z něj činí ideálního partnera pro kreativní tvorbu SpectreVision, z jejichž dílny, specializující se na hororový žánr, jste mohli vidět například filmy A Girl Walks Home Alone At Night či Cooties. 

“Jako dlouholetý hráč jsem nejprve a především fanouškem a obdivovatelem Ubisoftu,” dodává k novému partnerství Elijah Wood. “Takže spolupracovat s nimi ve světě virtuální reality je naprosto skvělé.”

Tým SpectreVision bude spolupracovat se jedním z Ubisoft studií, které sídlí v kanadském Montrealu. Je jím FunHouse. Pokud vám toto jméno nic neříká věřte, že se nejedná o žádnou malou dceřinnou pobočku. Studio FunHouse bylo založeno v roce 1997 a přestože zde měly původně vznikat vedlejší projekty, světu přineslo legendy jako Prince of Persia, Far Cry, Watch Dogs či sérii Assassin´s Creed a dnes v něm pracuje přes 2600 zaměstnanců.

Pro hráče spojení těchto dvou společností znamená jediné - příslib kvalitního zážitku v interaktivní realitě. A na ten si s radostí počkáme.

Témata: Ubisoft
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Elijah Wood bude spolupracovat s Ubisoftem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.