Březen propůjčí hráčům Paws oči jako rys

Na stopě přátelství v pokračování k Shelter 2. Tlapky i čenich připravit.

Paws

Paws FOTO: Might and Delight

Někteří možná zažili Shelter sérii na vlastní kůži. Jako jezevec se vydali i s omladinou na dlouhou cestu za bezpečím, úkrytem, zatímco elementy řádily všude kolem. Nebo dokonce v kůži březí rysí samičky hledali útočiště pro své dosud nenarozené potomstvo. Právě na tyto šlépěje navazuje část Paws – a přeci trochu jinak.

V této sérii nejde pouze o to, najít bezpečný kout, kde se všichni budete moci zachumlat bez starostí do svých kožíšků. Jde o cestu samotnou. Ale tentokrát nepodniknete dobrodružnou výpravu v dospělém a schopném těle, ne. Vaše tlapky budou náležet malé kočkovité dámě, jejíž rysí ouška a kukadla mnohá tajemství a především nebezpečí světa ještě neměla tu čest poznat. Svět se vám představí jako obrovský neznámý kolos plný nástrah a přeci i vy, klubko chlupů s čenichem sotva dostatečně vyrostlým na stopování, se vydáte nejistým krokem na cestu přátelství. Protože přátelství je větší než onen obr kolem vás plný nástrah. A právě tuto zprávu se snaží předat single-player Paws.

Budí se ve vás tendence vyslovit „víme, známe“? Jako veterána – jezevce z prvního dílu – pro vás Paws neskrývá nic, co byste už neznali? A co takhle přidání nové karty do hry? Jako rysí mládě tentokrát budete schopni vyčenichat stopy, které při svém dobrodružství potřebujete následovat, abyste neminuli cíl. Stopovací prvek je ona mladá krev na scéně, která příběh opět o stupeň oživí. Might and Delight také v tomto díle reagují na příspěvky svých fanoušků, které se jim staly jak inspirací, tak podporou při cestě hloubš do útrob světa Shelteru.

Na všechny čtyři, drápky připravit

První krůčky v těle kočkovitého chlupáče hráči zažijí 24. března 2016. Spolu s tím dorazí i kupříkladu rozšířená verze Paws s bonusem. Více stop k Paws lze vyčenichat na Steamu.

Témata: Paws
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Březen propůjčí hráčům Paws oči jako rys

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.