Vychutnejte si Resident Evil Origins Collection

Ikonická atmosféra roku 2002 v luxusním HD rozlišení? To si dáme líbit!

Resident Evil 0

Resident Evil 0 FOTO: Capcom

Capcom dnešním vydáním Resident Evil 0 jak v digitální, tak klasické diskové formě, potěšil nejedno hráčské srdce. Úvod do počátků příběhu celé legendární série, která baví hráče i filmové diváky téměř čtrnáct let, můžete prožít v Resident Evil Origins Collection. Sbírka obsahuje vylepšené verze Resident Evil 0 and léta oceňované klasiky Resident Evil.

Tvůrci pro Resident Evil 0 vybrali to nejlepší z obou stran. Hororovou atmosféru z originálního titulu přetvořili pomocí HD grafiky, vylepšené zvukové stopy, podpory širokoúhlého obrazu a nastavitelných modernizací vlastní hry. Příběh tohoto herního titulu předchází originálnímu Resident Evil, takže ať už jste skalní fanoušek či se s prostředím RE setkáváte poprvé, máte možnost prožít to, co se stalo před zcela zásadním incidentem ve vile.

Novinkou v přepracované verzi je alternativní kostým, v němž se ukáže policistka Rebecca Chambers a především Wesker Mode, který odemknete po dokončení hlavní kampaně. V tomto módu na sebe vezmete podobu známého záporáka Alberta Weskera a to včetně jeho schopností, získaných z viru Uroboros. 

Kolekci pořídíte za 40 $ a američtí milovníci konzolí tak mohou učinit už dnes. Evropané a zastánci PC si budou muset na ještě pár dní (do 22. ledna) počkat, nebo si pořídit samostatnou digitální kopii Resident Evil 0. 

Témata: Resident Evil 0
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vychutnejte si Resident Evil Origins Collection

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.