Chystá se nová obchodní strategie Offworld Trading Company

Offworld Trading Company je nová hra od Sorena Johnsona, designera čtvrté civilizace. Bude se jednat o vesmírnou hru, kde se hráč bude zaměřovat na ekonomiku a obchod samotný. Na Early Access verzi se můžeme těšit již za 14 dní.

Offworld Trading Company

Offworld Trading Company FOTO: Mohawk Games

Základním kamenem hry bude trh, který budou řídit hráči. Budou moct kupovat a prodávat různé materiály, jídlo a dokonce i vodu, která je životně důležitá pro kolonie. Kromě klasického systému – kup levně, prodej draze, se bude dát trh ovlivňovat různými triky a útoky.

Vývojáři například zmínili změnu cen pomocí hackerského útoku, prodej na černém trhu, nebo útoky a drancování vesmírnými piráty. Vaši konkurenci budete dokonce moct koupit, pokud budete mít dostatečné množství peněz.

 

Podle prvních informací to vypadá na velmi zajímavou hru, která se odlišuje od klasických strategií. V Early Access verzi bude již od začátku k dispozici online mód všichni proti všem, část singleplayer kampaně a taky rychlé bitvy proti umělé inteligenci, jak uvedl server gamewatcher.com. Předobjednat Early Access verzi hry může na oficiálním stránce zde.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chystá se nová obchodní strategie Offworld Trading Company

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.