Síla mysli zvedne protivníky nejen ze židle v Gemini: Heroes Reborn

Superhrdinou v podzemním komplexu halícím nejedno tajemství a nebezpečí – již za dva dny.

Gemini: Heroes Reborn

Gemini: Heroes Reborn FOTO: Phosphor Games

Také jste si jako malí přáli mít nadpřirozené schopnosti? Stačila by i jedna. Patřit mezi Marvel či DC elitu, vše by bylo snadnější. Nebo možná ne.

Akční kousek od Phosphor Games vás provede temnějšími kouty světa, který je široké veřejnosti známý díky televizní sérii Heroes Reborn. Zatímco vám zasazení může být povědomé, originální příběh Cassandry – postavy, za kterou budete hrát – čeká teprve na odhalení.

Gemini: Heroes Reborn vás obdaruje mimo jiné schopností telekineze a ovládání času, zato lehčí vaše cesta příběhem o moc nebude. Jako Cassandra rychle zapomenete na známé období mučení na střední, kam dívka chodí. Školní scénu totiž nahradí The Quarry – podzemní zařízení, které musíte probádat, abyste mohli zachránit unesenou osobu jí blízkou. Po cestě se vám postupně objasňuje i rodinné tajemství.

Nepřátelé jsou ale na každém rohu a právě s nimi se budete muset vypořádat pomocí kupříkladu správně načasovaného odmrštění silou telekineze nebo se jim vyhnout díky nahlédnutí do budoucnosti. Zapomněli jste na to a teď vám hrozí zajetí? Unikněte v čase o několik minut nazpět, kdy jste ještě byly v bezpečí. Ale pozor – nejste jediní, kdo má nadpřirozené schopnosti, tudíž není podmínkou, že rána vlnou energie od vás pokaždé složí nepřítele. Imunita vůči vašim schopnostem je faktor, se kterým se vyplatí počítat.

Vzhůru pod povrch

Záchrannou akci Gemini: Heroes Reborn od Imperative Entertainment a Phosphor Games můžete mít na Xbox One a PC už za dva dny, 19. ledna. Další platformy se hry dočkají začátkem února. Podrobnosti se můžete vydat odhalit na oficiální stránky hry.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Síla mysli zvedne protivníky nejen ze židle v Gemini: Heroes Reborn

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.