Načerpejte dostatek paliva, na cestě s Defunct bude potřeba

Vyrazte si napříč krajinou až se za vámi bude prášit.

V Defunct povede vaše cesta všemi úhly.

V Defunct povede vaše cesta všemi úhly. FOTO: Freshly Squeezed

Nový rok se den co den předhání v tom, kdy jaká hra odstartuje svoji cestu skrze platformy všeho druhu. Mimo jinými se vám představí i indie dobrodružství od Freshly Squeezed o robotovi, drandícím si stylově na jednom kole.

Co do příběhu není robo-putování zpočátku nic, co by vás zvedlo ze židle. Rozhodně neohromí ty, kteří si potrpí na spletitost příběhu. V jednoduchosti je ale i tentokrát síla a Defunct vám to dokáže již v samotném traileru.

Kde je zakopaná převodovka aneb Defunct vypráví

Rozbitý robot nešťastnou náhodou vypadl z nákladní lodi a má jedinou šanci dostat se včas zpět. Nádrž ale nikdo nemá nekonečnou, proto musí průběžně i on po cestě nasbírat dostatek paliva, aby jeho pouť neskončila uprostřed pustiny bez šance pokračovat dál. Cesta protknutá odhodláním na první pohled neživého stroje není ani zdaleka krátká a vede skrze krajinu obývanou roboty. Čas lidí je totiž na Zemi, kam robot dopadl, minulostí stejně jako pro nás éra dinosaurů.

Drtivý dopad aka datum vydání

Defunct sesbírá všechny své robotické díly dohromady za čtrnáct dní, 29. ledna, kdy odvážně vyrazí za svým osudem na PC. Nebude chybět poznávání světa kolem ani závod o čas. K vidění je již teď na Steamu.

Témata: Defunct | závodní | adventura | indie
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Načerpejte dostatek paliva, na cestě s Defunct bude potřeba

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.