Hitman bude vycházet v epizodickém formátu

Šest epizod do konce roku.

Hitman

Hitman FOTO: Square Enix

Ať už je situace herním průmyslu jakákoliv, vždy se můžeme spolehnout, že jedna z velkých vydavatelů z Japonska přijde s něčím, nad čím zůstává rozum stát. Square Enix v minulém roce přišli s novým systémem přeodbjednávek pro Deus Ex, na který si naprosto zaslouženě snesla obrovská vlna krtiky; letos si už po dvou týdnech vzali na mušku nového Hitmana.

Podobně jako Final Fantasy VII, i Hitman bude vycházet v epizodickém formátu. Každá epizoda nabídne jednu herní lokaci. První tři přijdou v rozmezí tří měsíců, další tři do konce roku. Doba mezi vydáními jednotlivých epizod pak bude vyplněna „živými událostmi“, což je pravděpodobně jen pěkné označení pro sady měnících se úkolů.

První lokace, Paříž, která bude doplněná ještě prologem, vyjde 11. března a a řekne si o 15 euro. Tu postupně doplní v dubnu Itálie, v květnu Maroko a pak v zatím přesněji nespecifikované době Thajsko, Spojené státy a Japonsko; všechny po 10 eurech. Zároveň si můžete koupit (předobjednat) celou hru aka „Full Experience“ za 60 euro a ušetřit celých 5 euro.

„Částečným důvodem tohoto rozhodnutí je získání více času na dokončení hry, aby všechny lokace byly na úrovni odpovídající Hitman hře. Ale hlavní důvod je to, že nám to umožní vytvořit živou hru, která se bude postupně rozšiřovat a vyvíjet a postaví základy do budoucna – toto je první hra v příběhové lince, která bude pokračovat v dalších Hitman hrách,“ říká Hannes Seifert, ředitel IO Interactive.

Nutno podotknout, že v tiskovém ohlášení je zmínka o první sezóně, která bude končit s vydáním japonské lokace. Je tedy docela možné, že „další Hitman hry“ budou jen nové sezóny a ne úplně nové hry.

Jak se na tuto „novinku“ díváte vy? Chtěli byste radši kompletní hru hned z kraje, nebo vám epizodický systém plně vyhovuje?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hitman bude vycházet v epizodickém formátu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.