Unikl trailer na The Division. Ukazuje život v polomrtvém New Yorku

Konečně jsme se dočkali nových záběrů ze hry.

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division FOTO: Ubisoft Entertainment

Za únik můžeme děkovat do Itálie, kde se poprvé na chvíli ukázal. Vzápětí byl stažen, ale rozšíření internetem se již nevyhnul. Původně byl komplet nadabován v italském jazyku, naštěstí se ale Ubisoft usmyslel, že trailer nebude držet pod pokličkou a vypustil ho v plné kvalitě a hlavně v angličtině, jak informoval server pcgamer.com.

Trailer přibližuje život, kde vládne sobectví a krutost, ale stejně tak nám dá nahlédnout do bezpečnějších oblastí postapokalyptického New Yorku. Ten se bude postupně vyvíjet a rozšiřovat v pokročilých částech hry.

Střílení tu nemůže chybět, na pomoc přijdou třeba dálkově ovládané zbraně, štíty a různé „výrobky“, které se dokážou slepit v postapu. Oproti záběrům z loňské E3 mi navíc přijde, že hra vypadá o něco lépe. Jak to ve finále nakonec bude, se dozvíme 8. března, kdy hra vychází na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Unikl trailer na The Division. Ukazuje život v polomrtvém New Yorku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.