Muzika z League of Legends je volně ke stažení

Pokud máte rádi herní soundtracky a jste fanouškem Leagu of Legends, pak tu pro vás máme skvělý tip. Soundtrack z této MOBA hitovky je volně k dostání na internetu.

LoL

LoL FOTO: Riot Games

Toto vydané "album" obsahuje celkem 15 písniček ze hry. K dostání je na iTunes, Google play a nebo si ho můžete stáhnout přímo z oficiálních stránek hry.

Jednotlivé písničky se objevily i na YouTube kanálu League of Legends, takže Vám můžeme představit menší ochutnávku v podobě jedné ze skladeb:

 Muziku můžeme vřele doporučit jako podkres při hraní a tahání ranku v nedávno spuštěné páté sezóně.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Muzika z League of Legends je volně ke stažení

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.