Dnes vychází druhý Assassin's Creed Chronicles. Tentokrát v Indii

Assassin’s Creed Chronicles: India nás zavede do 19. století, kdy tvrdě vládne Britské impérium.

Assassin's Creed Chronicles

Assassin's Creed Chronicles FOTO: Ubisoft Entertainment

V příběhu se ocitáme v roli Arbaaze Mira, a to v roce 1841, kdy začaly první spory mezi Brity a Indy. A hádejte, kdo v tom má prsty. Samozřejmě, že templáři a jak už je zvykem, Arbaaz Mir je jediný, kdo je může zastavit.

Nejprve budete muset zabránit krádeži jednoho z nejznámějších diamantů světa Koh-i-Noor, mezitím ještě bude muset ochránit rodinný artefakt a zároveň bránit svou milou, princeznu Pyaru Kaur. No jak vidíte, znovu to asasín nebude mít jednoduché. V takovémto zasazení mi hra nejvíce připomíná klasického Prince z Persie, však se přesvědčte sami na videu níže.

Assassin’S Creed Chronicles: India vychází dnes na PC, PlayStation 4 a Xbox One za cenu 10 eur.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dnes vychází druhý Assassin's Creed Chronicles. Tentokrát v Indii

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.