Dohrání Firewatch zabere zhruba 6 hodin

Vývojář se rozpovídal a zavítal i k tématu virtuální reality.

Firewatch

Firewatch FOTO: Campo Santo

Nels Anderson, který na hře pracuje jako designér a programátor se nedávno rozpovídal na serveru wccftech.com. Podle něj hra zabere 5 až 6 hodin k jejímu konci, bude to záležet podle toho, jak moc hráči budou prozkoumávat oblasti. Do některých prý totiž v rámci příběhu nebude potřeba vůbec chodit.

„Když se to hraje, tak délka je srovnatelná s filmovou trilogií nebo televizní minisérií,“ řekl Anderson.

img-responsive

Firewatch | foto: Campo Santo

Další otázka byla směrována na virtuální realitu, která konečně v tomto roce vstupuje ve velkém na trh. Nicméně studio Campo Santo vzhledem k velikosti týmu nemá v plánu podporovat virtuální realitu ve Firewatchi.

„Je to hodně obtížné, vytvořit dobrou virtuální realitu pro hru, která pro to nebyla od začátku stavěná. Pokud bychom chtěli něco takového udělat, stálo by nás to hodně sil,“ pokračoval Anderson.

Firewatch se světu poprvé ukázal na jaře roku 2014, od té doby už si prošel dlouho cestu vývojem. Největšími přednostmi hry je určitě grafický styl a nezvyklá role hlavní postavy. Hrajete totiž za požární hlídku, kde se kromě nezbedných návštěvníků parku budete muset vypořádat i se záhadnými prvky. Hra vychází již 9. února na počítač a PlayStation 4.  

Témata: Firewatch
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dohrání Firewatch zabere zhruba 6 hodin

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.