Spotify dorazí na PlayStation. Bude fungovat i v Česku

Sony Playstation dnes na svém blogu představil novinku, která se řítí do našich konzolí Playstation 3 a 4. Sony pro své konzole zajistilo exkluzivní partnerství s hudební službou Spotify. Letos na jaře se dočká 41 států, a co je nejlepší, Česká Republika je mezi těmito státy!

Spotify na PlayStationu

Spotify na PlayStationu FOTO: Sony

Hráči si budou moct nově propojit své účty s tím na Spotify a využívat veškeré výhody, které znají z počítačů nebo přenosných zařízení. Premium a Free verzi nevyjímaje.

Jedna z největších výhod bude přehrávání hudby na pozadí, když budete hrát. Nelíbí se vám nějaký soundtrack ke hře? Již brzy to nebude žádný problém a vy si budete moct vybírat s více než třiceti milionů písniček.

Podle Sony to ale není jediná exkluzivní funkce pro Playstation verzi Spotify. Další odhalení nás čeká, až se bude blížit datum spuštění. Prozatím ještě prozradili, že připravují speciální playlisty pro hraní.

Spuštění služby v prvních devatenácti zemích se plánuje na 29. března 2015, zbytek světa bude následovat brzy po tomto datu a to včetně Česka a Slovenska.

Témata: PlayStation | Spotify | Sony
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Spotify dorazí na PlayStation. Bude fungovat i v Česku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Podmaňte si Ligu mistrů v příběhovém modu pro FIFA 19

21.08.2018 17:45 Příběh Alexe Huntera pokračuje v novém ročníku FIFY.

Farmaření jako žádné jiné! Jaké novinky přinese Farming Simulator 19?

21.08.2018 16:03 Nabídne nový ročník Farming Simulatoru konečně výraznější změny?

Související:

Nejčtenější články

  1. Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Nový Dishonored jen tak nevyjde

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.