Mafia III vyjde ještě na jaře, naznačují předobjednávky

Amazon, GameStop nebo Best Buy říkají, že hra vyjde již 26. dubna.

Mafia III

Mafia III FOTO: 2K Games

V nočních hodinách se v amerických obchodech spustily předobjednávky na třetí pokračování Mafie. Na tom by nebylo zase nic tak zvláštního, ale u velkých obchodů se objevilo i datum vydání. Tvrdí, že Mafia III vyjde již 26. dubna.

Podle Steamu hra vychází v roce 2016, což moc nenapoví. Nicméně to, že datum napsali tři velcí prodejci zároveň, naznačuje, že by se mohlo jednat o pravdivé datum, jak informuje pcgamer.com. 2K odmítla datum potvrdit a vydala následující prohlášení.

„Mafia III vyjde v kalendářním roce 2016 během fiskálního roku 2017 (což může být i duben, pozn. redakce). Žádné oficiální datum jsme neoznámili. Jedná se o normální praktiku prodejců, že přidají k popisům her datum ještě před jejím oficiálním uvedením,“ stojí v tiskovém prohlášení 2K, vydavatelů Mafie III.

Na konec ještě malé shrnutí známých informací. Mafia III se bude odehrávat v pozdních šedesátých letech v New Orleans. Hráč se postaví do role veterána války ve Vietnamu Lincolna Claye, který je po příchodu zrazen mafií a chystá krvavou odplatu. Hra vychází na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Témata: Mafia III
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mafia III vyjde ještě na jaře, naznačují předobjednávky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.