Videa

() | video: YoutTube

STRAFE

26.02.2015 000 18:19 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 1

4.0000/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Ani přes velmi svérázný přístup vývojářů v Pixel Titans ke Kickstarterové kampani to nevypadalo s jejich projektem zrovna nadějně. Dva dny před koncem ale konečně padla meta 185 tisíc dolarů a studio dostalo příležitost přesvědčit svět, že stále žijeme v roce 1996.

 

O projekty s různým stupně „ujetosti“ není na Kickstarteru nouze, aleSTRAFE je všechny do jednoho strčí do kapsy. Především pokud se bavíme o samotné kampani, protože vývojáři se jeví dojmem, že za každé situace striktně dodržují minimální hranici alkoholu v krvi. Stačí se podívat na jejich úvodní video a pochopíte.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: STRAFE

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.