PC verze Rise of the Tomb Raider vyjde ještě tento měsíc

Jedna z nejlepších Xbox her minulého roku se celkem rychle dostaví i na PC.

Rise of the Tomb Raider (PC verze)

Rise of the Tomb Raider (PC verze) FOTO: Square Enix

Dnes to oznámil Square Enix v tiskové zprávě. PC verze vyjde již 28. ledna, což je o hodně dříve, než si určitě většina myslela, když oznamovali časovou exkluzivitu pro Xbox konzole. Kromě podpory Windows 10 se bude PC verze také lišit v tom, že podporuje 4K rozlišení.

„Vydáním PC verze pokračuje naše vysoce úspěšná spolupráce s Microsoftem,“ řekl Scot Amos, více prezident Crystal Dynamics.  Takže zde vidíme, proč vychází takhle brzy od té Xboxové. PlayStation bude muset čekat nejdéle, což je docela škoda, protože by se tak díky odloženému Uncharted 4 mohli vyhnout nižším prodejům.

Kromě toho se také odhalily minimální požadavky a rozhodně se nejedná o nic hrozného, dnešní standardní PC nebudou mít problém hru rozjet. A v neposlední řadě se ukázalo i několik screenshotů právě z PC verze.

Minimální požadavky:

  • Operační systém: Windows 7 64bit
  • Procesor:  Intel Core i3-2100 nebo podobně výkonné AMD
  • Grafická karta: NVIDIA GTX 650 2GB nebo AMD HD7770 2GB
  • Operační paměť: 6GB
  • Pevný disk: 25GB
  • DirectX: DirectX 11
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: PC verze Rise of the Tomb Raider vyjde ještě tento měsíc

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.