Další Assassin's Creed letos (nejspíš) nevyjde

Že na nás každý rok bude čekat nová hra ze série Assassin's Creed začínalo být jasné, jako že každé ráno vyjde sluníčko. Všemu je ale jednou konec...

Assassin's Creed Syndicate

Assassin's Creed Syndicate FOTO: Ubisoft Entertainment

V roce 2009 vyšel (zasloužený) megahit Assassin's Creed 2 a každý následující rok se nám představil alespoň jeden další plnohodnotný díl. Série však začala být v posledních letech kapánek unavená a vypadá to, že se Ubisoft rozhodl na dalším díle pořádně zamakat a naservírovat nový díl s velkou parádou až v roce 2017.To alespoň tvrdí sever Kotaku, podle jehož informací žádný "velký" Assassin letos nevyjde.

Ten samý zdroj naznačuje, že nás další díl zavede do prosluněného Egypta a my tak budeme leštit zadky pyramidy a prohánět velbloudy v tisíce let vzdálené historii. Internetem koluje zatím neoficiální název Assassin's Creed Empire (ten se však může změnit, Syndicat byl původně pojmenovaný "Victory") a šuškanda naznačuje, že by hlavním hrdinou měl být otrok, který si to se svými bývalými pány vyříká prostřednictvím ikonické skryté čepele. Hra má obsahovat mamutí porci novinek a změn. Podle zmiňovaného zdroje má být přepracován například boj, který by si měl brát to nejlepší ze série Witcher.

img-responsive

Assassin´s Creed Syndicate | foto: GAMIFIQUE.cz

Znovu zdůrazňujeme, že tyto informace nejsou oficiální a samotný Ubisoft, nic nevyvrátil, ale ani nepotvrdil. Pravdou nicméně zůstává, že z jejich strany je o novém assassinském dobrodružství zatím ticho po pěšině. Starověký Egypt přitom působí jako ideální historická éra k nakopnutí téhle sice v mnohých ohledech stále skvělé, ale již přeci jen krapítek vyčpělé série.

I kdyby se spekulace potvrdili, nemusí zarytí fanoušci propadat panice. V roce 2016 nás čeká hned dvojice menších her z trilogie Assassin's Creed Chronicles, které nás zavedou do neokoukané Indie (již v lednu) a Ruska (v únoru). A to ani nezmiňujeme chystaný film s Michaelem Fassbenderem v hlavní roli! 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další Assassin's Creed letos (nejspíš) nevyjde

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.