První odklad roku 2016 si odnesl Scalebound

Dubstep a draci potřebují více času.

Scalebound

Scalebound FOTO: Microsoft

Nemilou zprávu si na začátku roku připravilo studio Platinum Games. Týká se jejich exkluzivní Xbox One hry Scalebound, kde velkou roli hraje hudba a ochočený drak Thuban. Jak ale informovali na svém webu, jedná se o jednu z největších her, kterou kdy tvořili a k tomu, aby splnili všechny sliby, bude potřeba více času.

Původně se počítalo s vydáním v druhé polovině roku 2016, ale po dnešku již víme, že hra se v obchodech objeví až v roce 2017. Později tento rok se ale dočkáme nových informací a hlavně bližšího pohledu na svět Draconis, kde se hra odehrává.

Ten už měli vývojáři v hlavě v roce 2006, dokonce se původně plánovalo, že ve hře budou dinosauři namísto draků, což otevírá možnost pro DLC, protože dinousaři v poslední době znovu frčí. Bojovat po boku ptakoještěra by nemuselo být vůbec špatné.

Témata: Scalebound
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: První odklad roku 2016 si odnesl Scalebound

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.