DISKUZE K ČLÁNKU Co se skutečně stalo na Steamu. Valve vydalo prohlášení

Během problémů, které postihly účty uživatelů Steamu kolem půlnoci 25. prosince, se mezi komunitou rozšířilo mnoho spekulací. K čemu tedy opravdu došlo?

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» uzivatel000118 (Hlasovalo 14 lidí) 01.01.2016 16:55
Takže nejlépe jsou na tom ti, kteří se 25.… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • uzivatel000118

  uzivatel000118

  XXX
  Takže nejlépe jsou na tom ti, kteří se 25. věnovali rodině či přátelům :)

  + 14 / − 2

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.