Dying Light: The Following se blíží, na co se těšit?

Pojďme si představit rozšíření The Following do Dying Light.

Dying Light: The Following

Dying Light: The Following FOTO: Techland

Je tomu již nějaký ten pátek, co Techland oznámil DLC k úspěšné zombie hře Dying Light. Nyní je k tomuto DLC známo kromě obsahu, který si naše redakce mohla vyzkoušet na letošním gamescomu, také datum vydání které je 9. února 2016. Toto rozšíření bude obsahovat nové prostředí, postavy i úkoly. Také zde je dost otevřených prostranství, kde vás parkour nezachrání a tak budete muset přijít s jinými způsoby jak přežít. Příběh DLC je naznačen v tomto traileru.

Kromě nového příběhového děje bude společně s tímto rozšířením vypuštěn také update, který si budou moci stáhnout i ti, jenž mají koupenou pouze základní hru. Tento update přinese do hry Legendární levely, nightmare obtížnost, vyšší UI lidských nepřátel, ale také nové obleky, zbraně i schopnosti a mnoho dalšího.

DLC bude k dispozici jako obsah ke stažení za 19,99 €. Veškeré možnosti nákupu jsou vysvětleny na oficiálním Dying Light webu.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dying Light: The Following se blíží, na co se těšit?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.