Ken Levine připravuje sci-fi RPG

Ken Levine, vývojář stojící za Bioshock a mnoha dalšími hrami, se včera rozpovídal na svém Twitteru o plánech na další hru.

Ken Levine

Ken Levine FOTO: 2K Games

Téměř před rokem, po dokončení DLC pro Bioshock Infinite, bylo studio Irrational ve zredukované formě předáno 2K Games. Ale dalo se čekat, že Levine brzy přijde s něčím dalším. Podle toho, co včera prozradil, by mělo jít o sci-fi RPG z prvního pohledu. A pokud se jedná o filmové inspirace, ze kterých by hra čerpala nebo byla ovlivněna, tak byly zmíněny filmy od Stanley Kubricka a Wes Andersona.

Ken Levine, by chtěl do tohoto žánru zakomponovat přídavky, na jaké jsme zvyklí třeba z Civilization. Tedy než jen o datadisky s dalšími jednotkami by šlo o rozšíření, která do hry přinesou nové mechaniky a možnosti, a změní tak celkový styl hraní. Například by šlo o nové možností v úkolech nebo konverzacích při změněných globálních podmínkách. Hře by to mělo dodat proměnlivost a zlepšit znovuhratelnost.

Z platforem se zatím se počítá jen s PC. Pokud vás zajímají novinky o tomto projektu tak zamiřte na Kenův Twitter.

Témata: Ken Levine | 2K Games
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ken Levine připravuje sci-fi RPG

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.