Nový rok skrývá překvapení pro Alien Domain Trekkie a Trekker hráče

Silvestr vás donutí zařadit ten nejvyšší warp, co vaše Star Trek: Alien Domain kocábka zvládne.

Svátky plné klidu a pohody

Svátky plné klidu a pohody FOTO: GameSamba

Těsně před Vánoci se Santovi roztrhl pytel plný dárků – ty probíhající ve vzduchoprázdnu nevyjímaje. Pokud se podíváme zpětně, byl to v posledním týdnu jeden vesmírný zpravodajský kapr za druhým, co skákal téměř rovnou na talíř k štědrovečerní večeři.

Největší trhák této vánoční sezóny byl bezpochyby nástup Star Wars: Battlefront na scénu. Doprovázeno bylo kupříkladu komentovaným streamem naší redaktorky Shio, pokračováním Star Wars: The Force Awakens nebo také novou posilou ve Star Wars: Galaxy Of Heroes, o které jsme vás informovali ve Flashkách.

Ani další světy ale nezůstaly pozadu s přísliby vesmírných bitev. Důkazem může být Everspace a o pozornost se v neposlední řadě přihlásil i Star Trek.

Jistě ani vám neunikl trailer k novému filmu z dílny J. J. Abramse. Kde se vám ale může rozproudit vulkánská krev v akci už teď, je 2D strategická MMO Star Trek: Alien Domain. Nejenže je tato hra nasáklá, stejně jako mnohé další, vánoční atmosférou, ale již od 23. prosince započala svoji „voyage“ k novoročnímu objevu. A přestože se tato eventová loď neplaví ani zdaleka warpem 10 a více, není od věci zapojit se do dění co nejdříve.

Až do 1. ledna je vaše šance probít se do bitvy o přední příčky závodu. Pokud se stanete jedním z 216 odhodlaných zapálenců ve vedení, můžete se těšit na ingame odměny v hodnotě 50 dolarů. Už teď se vám z té vize samým nadšením kroutí vlasy do té míry, že to předčí i Checkova z J. J. Abramsovy série? V tom případě jistě budete chtít vědět, kde a jak se můžete soutěže zúčastnit.

Připravte se na cestu přes sluneční soustavy sociálních sítí

Máte šest možností jak se zapojit, každá z nich vám přidá extra šanci stát se jedním z 216 výherců. Dejte „like“ STAD stránce na Facebooku, sdílejte tento event na svém vlastní Facebook profilu, sledujte STAD na twitteru, retweetněte soutěž, přidejte si GameSamba do sledovaných na Youtube a pošlete pozvánku k účasti v soutěži přátelům. Pro tyto manévry můžete využít oficiální stránku, která vám usnadní vydávání vašich příspěvků.

Čím víc aktivní budete, tím větší je vaše šance na výhru. Vítězové budou vyhlášeni 2. ledna, tudíž máte ještě čas dupnout do warpu a změnit celkové pořadí. Vydejte se tam, kam se jiní dosud neodvážili

Za zmínku také jistě stojí Happy Holidays soutěž, kterou GameSamba ohlásili na Facebooku. Proto nezapomeňte účastnit se novoročního závodu, ale předně myslete na své blízké a popřejte jim krásné svátky.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový rok skrývá překvapení pro Alien Domain Trekkie a Trekker hráče

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.