The Technomancer představuje vražednou faunu rudé planety

Víla zuběnka bude mít práce nad hlavu.

The Technomancer

The Technomancer FOTO: Spiders Studios

Mars si povětšinou nespojíte s bohatou faunou a florou a ani hry se o změnu nikdy příliš nesnažily. Doom si pro jistotu přivezl obyvatele ze samotného pekla a Red Faction vrhl všechny síly do všudypřítomné destrukce. Francouzští Spiders na to jdou s připravovaným RPG Technomancer, nepřímým pokračováním nepříliš úspěšného Mars: War Logs, trochu odlišně.

Stovky let osídlení daly vzniknout mnoha hybridním zvířatům, geneticky vyšlechtěným ze vzorků nasbíraných na Zemi. Co původně vzniklo jen jako pokus o vytvoření ekosystému na podporu prvních osadníků, se brzy – jak už to tak bývá – vymkl kontrole.

Katastrofa, která způsobila smrt mnoha obyvatel Marsu a přerušení kontaktu se Zemí, přinutila zvířata se přizpůsobit. Mutace a zrychlený evoluční vývoj pak už jen dokončily dílo zkázy. Z původně domestikovaných zvířat se vyvinuli zabijáci, nezřídka vyzbrojení nepříjemnými zbraněmi přírody jako jsou jed, kamufláž... a pochopitelně i spousta zubů a surová síla. A s tím jak se prodlužuje izolace rudé planety, si příroda vytváří děsivější a děsivější hračky.

Musím říct, že při pohledu na to, co se urodilo v hlavách vývojářů, jsem jen čekal na moment, kdy mi na obrazovku zaklepe George Lucas, oznámí mi, že Mars je ve skutečnosti Geonosis a to, na co se právě dívám, jsou nové přídavky z nové verze blu-ray verze epizody II. Nevím, jestli je to dobré nebo špatné znamení, ale rozhodně doufám, že si tyhle stvůry povedou lépe než jejich vzdálení příbuzní z předaleké galaxie.

The Technomancer vychází příští rok na PC, Xbox One a PS4. Přesné datum zatím stanoveno nebylo.

Témata: The Technomancer
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Technomancer představuje vražednou faunu rudé planety

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.