The Technomancer představuje vražednou faunu rudé planety

Víla zuběnka bude mít práce nad hlavu.

The Technomancer

The Technomancer FOTO: Spiders Studios

Mars si povětšinou nespojíte s bohatou faunou a florou a ani hry se o změnu nikdy příliš nesnažily. Doom si pro jistotu přivezl obyvatele ze samotného pekla a Red Faction vrhl všechny síly do všudypřítomné destrukce. Francouzští Spiders na to jdou s připravovaným RPG Technomancer, nepřímým pokračováním nepříliš úspěšného Mars: War Logs, trochu odlišně.

Stovky let osídlení daly vzniknout mnoha hybridním zvířatům, geneticky vyšlechtěným ze vzorků nasbíraných na Zemi. Co původně vzniklo jen jako pokus o vytvoření ekosystému na podporu prvních osadníků, se brzy – jak už to tak bývá – vymkl kontrole.

Katastrofa, která způsobila smrt mnoha obyvatel Marsu a přerušení kontaktu se Zemí, přinutila zvířata se přizpůsobit. Mutace a zrychlený evoluční vývoj pak už jen dokončily dílo zkázy. Z původně domestikovaných zvířat se vyvinuli zabijáci, nezřídka vyzbrojení nepříjemnými zbraněmi přírody jako jsou jed, kamufláž... a pochopitelně i spousta zubů a surová síla. A s tím jak se prodlužuje izolace rudé planety, si příroda vytváří děsivější a děsivější hračky.

Musím říct, že při pohledu na to, co se urodilo v hlavách vývojářů, jsem jen čekal na moment, kdy mi na obrazovku zaklepe George Lucas, oznámí mi, že Mars je ve skutečnosti Geonosis a to, na co se právě dívám, jsou nové přídavky z nové verze blu-ray verze epizody II. Nevím, jestli je to dobré nebo špatné znamení, ale rozhodně doufám, že si tyhle stvůry povedou lépe než jejich vzdálení příbuzní z předaleké galaxie.

The Technomancer vychází příští rok na PC, Xbox One a PS4. Přesné datum zatím stanoveno nebylo.

Témata: The Technomancer
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Technomancer představuje vražednou faunu rudé planety

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.