Escape from Tarkov přibližuje přežití v občanské válce v Rusku

Hutná atmosféra a boj o holý krk budou devízou této FPS-MMORPG hry.

Escape from Tarkov

Escape from Tarkov FOTO: Battlestate Games

Na začátku listopadu se poprvé ukázal světu Escape from Tarkov. Kombinace střílečky, rpg a mmo hry s využitím taktických prvků. Ano, tvůrci vyjmenovali velké množství žánrů, kterými se tato hra má honosit.

Velké zaměření má být na realismus, nicméně samotné místo, kde se bude hra odehrávat je fiktivní. Bystřejší usoudili, že to bude Tarkov, fiktivní ruské město, kde se střetli dvě ozbrojené milice. Celé město je obklíčeno armádami Ruska a Organizace spojených národů. Úkol hráčů bude „jednoduchý,“ přežít v nepřátelském Tarkovu a dostat se za hranice města.

O vývoj se stará ruské studio Battlestate Games, takže minimálně okolní prostředí jim ulehčí práci na hře a budou moct zachytit reálnější Tarkov. Včera vydali nové video, které zachycuje rabování v jednom z mnoha paneláků a poprvé podrobnější ukazuje práci s inventářem.

Datum vydání zatím není známo, na příští rok se ale plánuje uzavřená beta verze, do které se můžete přihlásit na oficiálních stránce hry ZDE.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Escape from Tarkov přibližuje přežití v občanské válce v Rusku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět…

21.03.2019 18:15 Google Stadia přichází ruku v ruce s budoucností

Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

19.03.2019 17:51 Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Související:

Nejčtenější články

  1. Jak bude hraní vypadat za pár let?

  2. Z prostého obchodu v konkurenci pro Steam. Epic Games Store chystá velké změny

  3. Česká hra Beat Saber pokořila další milník a údajně se stala nejprodávanější VR hrou v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.