Druhé DLC do Far Cry 4 přidává mise a zbraně

Dva týdny po prvním DLC přichází do populárního Far Cry 4 z dílny Ubisoft druhý přídavek s názvem Hurk Deluxe. Podívejte se, co obsahuje.

Far Cry 4

Far Cry 4 FOTO: Ubisoft Entertainment

Druhé DLC rozšíří původní hru zejména o pět nových misí. V Hurk’s Redemption budete ve třech single-playerový misích zachraňovat Hurka z vězení. V misi Yak Farm zachráníte Yakovu farmu před nájezdy jednotek Pagan Mina av misi Blood Ruby objeví Pagan Min vzácný drahokam.

Představí se nám ale i několik nových zbraní. Jednou z nich bude harpuna, která rozšíří škálu možností, jak zabíjet vaše nepřátele. Kromě ní se do hry dostane také dvouhlavňová brokovnice, Arena Machete, pistole Sandman 1911 a těžký kulomet Driller PKM Gun.

DLC je k dostání na Steamu a Uplay za 7,49 euro.

Témata: Far Cry 4 | Ubisoft
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Druhé DLC do Far Cry 4 přidává mise a zbraně

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.