Špatný vánoční dárek od Sony. Uncharted 4 se odkládá

Je to sice jen o měsíc, ale i tak to nepotěší.

Uncharted 4: A Thief's End

Uncharted 4: A Thief's End FOTO: Naughty Dog

Včera večer se na oficiálním blogu PlayStationu objevila zpráva od Neila Druckmana a Bruce Straleyho, dvou vedoucích, kteří stojí za Uncharted 4: A Thief’s End. Ve zkratce se rozhodli posunout datum vydání hry na 26. dubna, aby měli více času ji doladit.

„Tohle je naše největší Uncharted hra a tým se snažil pracovat co nejvíce, aby hru stihl dokončit do původně zadaného data. Nicméně jakmile se blížila uzávěrka a začali jsme spojovat hru dohromady, zjistili jsme, že ještě několik klíčových věcí potřebuje větší péči. Proto jsme se rozhodli oddálit datum vydání hry, aby byla více vyladěná a připravená k poslání do lisovny disků,“ stojí v prohlášení Neila Druckmana a Bruce Strayleho.

Ale abychom nebyli jen poslové špatných zpráv na Vánoce, můžete se podívat výše na krátkou reklamu právě na čtvrtý Uncharted, kterou se Sony pochlubilo před dvěma dny. I když trvá jen 30 sekund, jde vidět, že se studio Naughty Dog stalo mistrem svého oboru.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Špatný vánoční dárek od Sony. Uncharted 4 se odkládá

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.