Fallout 4 Mythbusters pokračují v lovu

O novém Falloutu se toho říká spoustu. Co je na tom pravdy?

Falout 4 Mythbusters

Falout 4 Mythbusters FOTO: Reprofoto YouTube

Fallout 4 je hrou poměrně rozsáhlou. Není tedy divu, že bořiči herních mýtů z DefendTheHouse přišli s pokračováním série zaměřené právě na chyby v této novince. Stejně jako v prvním díle se i tentokrát jedná především o úsměvné situace.

Mýtus 1: Nepřítele lze uvěznit v Pulowskiho konzervačním úkrytu

Pokud si chcete udělat vlastní Fallout konzervu, ve které si uchováte nepřítele čerstvého pro zvláštní příležitost, máme pro vás dobrou zprávu. Stačí jen nalákat vhodnou kořist do otevřeného úkrytu a následně za ní zavřít dveře. 

img-responsive

Koho si přivedete, toho si taky zakonzervujete | foto: Reprofoto YouTube

Verdikt: Funguje

Mýtus 2: Pokud vás zasáhne kolejnicový hřeb, bude přidán do vašeho inventáře

Když už se stane, že po vás někdo něčím hodí, bylo by opravdu nefér, kdybyste si danou věc nemohli ponechat. V tomto případě však vše funguje zcela dle očekávání a obří hřeb z kolejnice si můžete schovat třeba na postapokalyptickou stavařinu.

img-responsive

Proč po vás nepřítel střílí kolejnicové hřeby je záhadou, aspoň si je ale můžete nechat | foto: Reprofoto YouTube

Verdikt: Funguje

Mýtus 3: Z Port-A-Dinner můžete získat čerstvě vypadající koláč

Všimli jste si také toho posledního lákavě vypadajícího kousku koláče, který zbyl v jídelním automatu? Jestli vás během dalšího putování někdy napadlo, zda jej bylo možné získat (a z nějakého důvodu jste to předtím nevyzkoušeli sami) vězte, že skupina DefendTheHouse to udělala za vás. Trvalo jim to necelých 30 vteřin.

img-responsive

Nad očekávání zachovalý koláč můžete získat za pár desítek vteřin | foto: Reprofoto YouTube

Verdikt: Funguje

Mýtus 4: Zajištěné dveře se dají otevřít střelbou

Jak se dostat do bezpečnostních dveří, zajištěných zevnitř závorou? Jiný způsob, než střelba a využití bugu s nasedáním na nábytek v místnosti přes okno nás asi nenapadá. Proto je příjemnou zprávou, že i tento mýtus byl ověřen a do místnosti se tak dostanete po několika málo výstřelech.

img-responsive

Do místnosti se dostanete po několika výstřelech | foto: Reprofoto YouTube

Verdikt: Funguje

Mýtus 5: Vertibird lze zničit tím, že na něm přistanete v Power Armoru

Jak získat kontrolu nad obsazeným Power Armorem jsme vám poradili v předchozím článku. Tentokrát bylo brnění podrobeno leteckému testu. Dopad na střechu Vertibirdu měl podle mýtu zapříčinit jeho zničení a následný pád z oblohy. Nic se ale nestalo a postava i s mechanickým oblekem helikoptérou jednoduše proletěla a dál padala k zemi. 

Verdikt: Nefunguje

Témata: Fallout 4
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout 4 Mythbusters pokračují v lovu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.