Batman si došlápl na Killer Crocka

Batman: Arkham Knight dostal injekci v podobě příběhového DLC.

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight FOTO: Rocksteady Studios

Fanoušci netopýřích taškařic se konečně dočkali plnohodnotného DLC, které dále rozšiřuje už tak úctyhodně dlouhé původní dobrodružství hry Batman: Arkham Knight. Právě dnes vychází přídavek Season of Infamy: Most Wanted pro PC, PS4 i Xbox One. Hráč se v něm vydá nakopat sedinky dalším ikonickým padouchům z DC univerza. Ve zbrusunových misích si tak bude muset netopýří hrdina poradit s chodící mrazničkou Mr. Freezem, psychopatem z říše divů Mad Hatterem, pomatencem Ra's al Ghulem a chybět nemůže ani přerostlý čolek Killer Croc. Věznice budou praskat ve švech!

Autoři vydávají DLC pro posledního Batmana jako na běžícím páse. Většinou však jde pouze o nové pláštěnky pro latexové hrdiny, nebo nové titanové plechy pro batmobil a příběhových rozšíření je zatím jako šafránu. Přídavek s novými misemi proto vítáme s otevřenou náručí. Vizuální fetišisté však nebudou ochuzeni ani tentokrát. Se Season of Infamy autoři do hry přidali i řadu skinů na Batmana a jeho vozítko, které jsou vyvedené po vzoru filmové trilogie Christophera Nolana. Čistě vizuální libůstky pak doplní i další nášup obsahu v podobě nového balíčku výzev.

img-responsive

V novém DLC se představí čtveřice ikonických záporáků | foto: Rocksteady Studios

Popisované DLC je k dispozici za cca 270 korun, nebo klasicky v rámci season passu a nabízí skvělou příležitost k návratu do temného města Gotham.  Arkham Knight je sice co se týče vydání jedním z největších průšvihů nejen letošního roku, ale i tak jde o špičkovou hru a důstojné zakončení netopýří trilogie. Pokud jste ještě neměli to potěšení, není proč váhat. Vývojáři konečně vychytali většinu technologických masařek a nejnovější Batman se tak prohání poměrně stabilně i na PC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Batman si došlápl na Killer Crocka

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.