Batman si došlápl na Killer Crocka

Batman: Arkham Knight dostal injekci v podobě příběhového DLC.

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight FOTO: Rocksteady Studios

Fanoušci netopýřích taškařic se konečně dočkali plnohodnotného DLC, které dále rozšiřuje už tak úctyhodně dlouhé původní dobrodružství hry Batman: Arkham Knight. Právě dnes vychází přídavek Season of Infamy: Most Wanted pro PC, PS4 i Xbox One. Hráč se v něm vydá nakopat sedinky dalším ikonickým padouchům z DC univerza. Ve zbrusunových misích si tak bude muset netopýří hrdina poradit s chodící mrazničkou Mr. Freezem, psychopatem z říše divů Mad Hatterem, pomatencem Ra's al Ghulem a chybět nemůže ani přerostlý čolek Killer Croc. Věznice budou praskat ve švech!

Autoři vydávají DLC pro posledního Batmana jako na běžícím páse. Většinou však jde pouze o nové pláštěnky pro latexové hrdiny, nebo nové titanové plechy pro batmobil a příběhových rozšíření je zatím jako šafránu. Přídavek s novými misemi proto vítáme s otevřenou náručí. Vizuální fetišisté však nebudou ochuzeni ani tentokrát. Se Season of Infamy autoři do hry přidali i řadu skinů na Batmana a jeho vozítko, které jsou vyvedené po vzoru filmové trilogie Christophera Nolana. Čistě vizuální libůstky pak doplní i další nášup obsahu v podobě nového balíčku výzev.

img-responsive

V novém DLC se představí čtveřice ikonických záporáků | foto: Rocksteady Studios

Popisované DLC je k dispozici za cca 270 korun, nebo klasicky v rámci season passu a nabízí skvělou příležitost k návratu do temného města Gotham.  Arkham Knight je sice co se týče vydání jedním z největších průšvihů nejen letošního roku, ale i tak jde o špičkovou hru a důstojné zakončení netopýří trilogie. Pokud jste ještě neměli to potěšení, není proč váhat. Vývojáři konečně vychytali většinu technologických masařek a nejnovější Batman se tak prohání poměrně stabilně i na PC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Batman si došlápl na Killer Crocka

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.