Polské MMORPG nominováno na nejlepší Early Access hru roku 2015

Když v DRAGO Entertainment uslyšeli tuto vzrušující noviku, cítili se, jakoby dostali předčasný vánoční dárek. Editoři z MMOgames.com totiž nominovali Otherland na nejlepší Early Acces hru roku 2015.

Otherland

Otherland FOTO: DRAGO Entertainment

Otherland měl v září na Steamu velmi těžké začátky, ovšem díky komunitě hráčů a tvrdě pracujícímu teamu vývojářů byla většina problémů vyřešena a nominace dokazuje, že se jejich úsilí vyplatilo. Hráči mohou hlasovat pro jejich oblíbenou Early Access hru denně až do 4. ledna 2016 na webu MMOgames.com.

Otherland je součástí slev na Steamu a můžete si ho pořídit se 75% slevou za necelých 5€. Ve hře také před několika dny odstartoval vánoční event, který nabízí několik menších questů a nového peta.

O hře: V akčním MMORPG Otherland, založeném na stejnojmenných románech od Tedda Williamse, hráči mohou prozkoumat řadu světů se zcela unikátním vzhledem. Tyto světy jsou propojenými příběhovým dějem. Například fantasy svět Eight Sqared, kyberpunkem inspirovaný Bad Sector, asijský Five Isles a sci-fi planeta Mars jako centrální středisko pro hráče s obchody, bary a osobními apartmány ve kterých budete mít k dispozici vlastní prostory.

O vývojářích: Polský developer DRAGO Entertainment působí v Krakowě od roku 1998. Tým, který se specializuje na vývoj her, je složen z mnoha průmyslových veteránů a může se pochlubit vášnivým, inovativním a zkušenostmi podloženým přístupem k práci. DRAGO Entertainment v současné době pracuje právě na nominovaném Otherlandu.

Témata: Otherland | MMORPG
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Polské MMORPG nominováno na nejlepší Early Access hru roku 2015

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.