Hearthstone turnaj středních škol má za sebou první zastávku v Liberci

Dva dny před Vánoci se hrálo na SPŠSE a VOS v Liberci.

Hearthstone turnaj středních škol

Hearthstone turnaj středních škol FOTO: HTSS

První Liberecká zastávka nejprve HTSS tým postrašila, protože tato škola má v Liberci dvě budovy a oni napoprvé dojeli k té špatné. Ovšem stačila krátká domluva po telefonu a za pár minut byli na správné adrese, kde na ně už čekalo 22 hráčů.

img-responsive

Hearthstone středních škol | foto: HTSS

V turnaji se objevilo i pár známých tváří, jako třeba mladší bratr známého komentátora Dol1ka a Xaler, dřívější hráč StarCraftu. Ani jeden z nich se však nedokázal probojovat konkurencí až na vítězné příčky.

img-responsive

Ceny pro vítěze | foto: HTSS

Vítěz získal PC hru Assasin's Creed II od muve.cz a tašku The Crew od Conquestu, druhý finalista PC hru Prototype 2 od ABC Data a Antivirus Kaspersky a hráč na  třetí příčce dostal Kšiltovku DX Racer.

  1. Petr "Dervanen" Růžička
  2. Matěj "kroupis" Kroupa
  3. Tomáš "Crossar" Lisý
img-responsive

Vítězové: kroupis, Dervanen, Crossar | foto: HTSS

Oficiální web akce: HSfan.cz

Oficiální facebook akce: https://www.facebook.com/htss.cz

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone turnaj středních škol má za sebou první zastávku v Liberci

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.