Mimoň byla další zastávkou Hearthstone turnaje středních škol

Gymnázium v Mimoni bylo jednadvacátého prosince dějištěm dalšího kola Hearthstone turnaje středních škol.

Hearthstone turmnaj středních škol

Hearthstone turmnaj středních škol FOTO: HTSS

Turnaje se zúčastnilo 9 hráčů z nichž někteří, jelikož se jedná o gymnázium, věkově odpovídali základní škole. Jeden z nich se dostal dokonce až do semifinále a bylo zajímavé sledovat, jak starší studenti měli strach z toho, že je porazí mladší soupeř.

img-responsive

Hearthstone turnaj středních škol | foto: HTSS

Hráči byli rozdělení do dvou skupin po čtyřech a pěti hráčích, z každé skupiny postupovali dva nejlepší do semifinále. Po tomto turnaji zbývá na českolipsku už jen jedna škola, ze které budou poslední dva kvalifikovaní, kteří doplní finálovou šestnáctku hráčů na okresní finále.

img-responsive

Na turnaj byly opět využity notebooky fujitsu | foto: HTSS

Ceny pro vítěze byly PC hra Dark Souls II od Muve.czTričko - Assassin's Creed Black Flag od conquestu pro vítěze, druhý finalista obdržel Alienwave podložku pod myš a Xbox hru Destiny od ABC Data. Třetí nejlepší získal PC hru Game of Thrones od comgadu a Antivirus Kaspersky.

  1. Jiří "Styx1997" Kolovrátník
  2. Zdeněk "PegyCZ" Pekař
  3. Jan "DoblyTECH" Jech
img-responsive

Vítězové: PegyCZ, Styx1997, DoblyTECH | foto: HTSS

Oficiální web akce: HSfan.cz

Oficiální facebook akce: https://www.facebook.com/htss.cz

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mimoň byla další zastávkou Hearthstone turnaje středních škol

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.