Další kolo Hearthstone turnaje středních škol se uskutečnilo na českolipské obchodce

Pátek 18.12. byl na Obchodní akademii v České Lípě ve znamení Hearthstone.

Hearthstone turnaj středních škol

Hearthstone turnaj středních škol FOTO: HTSS

Turnaje se zúčastnilo 7 hráčů, ovšem nízká účast byla pravděpodobně způsobena tím, že na škole probíhaly i další turnaje  (LoL, FIFA, …). Organizátorka turnaje byla hráčka, která se nakonec stala také celkovou vítězkou turnaje, takže okresní finále v České Lípě má první dívčí zastoupení.

img-responsive

Heartstone turnaj středních škol | foto: HTSS

Herní pravidla obou částí se opět nijak neměnila, jak skupiny tak i play-off se hrály BO3, tedy na dvě vítězné hry s tím, že ve skupinové části poražený balíček musel změnit a vítěz pokračoval dál se stejným. Play-off conquest systémem – vítěz po výhře balíček mění, poražený může hrát se stejným, ale také nemusí.

img-responsive

Dárky pro soutěžící od SCORE a Fine Gusto | foto: HTSS

Vítěz si odnesl Tričko Ghost Recon od Gamlery a Assassin's Creed Pero na psaní. Druhý finalista obdržel PC hru Quake IV od Muve.cz a kšiltovku DX Racer, třetí odešel s PC hrou Total War Attila.

  1. Marie "MajusBiglus" Bíglová
  2. Martin " ForsenPls" Stejskal
  3. Petr "AverusCZ" Šibalík
img-responsive

Vítězové: AverusCZ, MajusBiglus, ForsenPls | foto: HTSS

Oficiální web akce: HSfan.cz

Oficiální facebook akce: https://www.facebook.com/htss.cz

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další kolo Hearthstone turnaje středních škol se uskutečnilo na českolipské obchodce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.