Kingdom Hearts příběh pokračuje trailerem

Prolog k poslední kapitole Kingdom Hearts ožívá.

Santa v Kingdom Hearts

Santa v Kingdom Hearts FOTO: Disney

Kingdom Hearts pamatuje své začátky v roce 2002 a od té doby si získalo nespočet hráčských srdcí. Desetiletý Sora nám s postupem času rostl stejně jako okruh jeho přátel, zážitků a prozření a teď, na prahu Kingdom Hearts III, už to není zdaleka ten malý kluk s nevinnými modrými kukadly a bodlináčem na hlavě. Tedy, bodlináč zůstal - stejně jako význam přátelství ve hře, ale mnohé se od té doby přihodilo a změnilo.

Možná přemýšlíte, koho vůbec mohla taková Disney mlátička klíčem o hlavy zasáhnout. Asi budete překvapeni nejen širokou škálou tváří, ale i tím, co mají ke hře říct.

Fanoušci zvládli Kingdom Hearts popsat za mě, ale co všechno tito nadšenci se hrou prožili? Kudy vedl ale samotný boj s keybladem v ruce do dnešního dne?

Keyblade cesta kolem světa

Kingdom Hearts udělalo řadu kroků na své cestě, nespočtem velmi dobře známých pohádkových světů. Od Kingdom Hearts, pod které se ještě nepodepsal Square Enix, pokračujíc na Kingdom Hearts Mobile, kde nadšenci tohoto příběhu mohli hrát pospolu minihry. Následovalo ·  Kingdom Hearts χ, kde jste zažili Keyblade války na svém PC a prohlížeči.

Play Station 3 zasáhl ·  Kingdom Hearts HD 1.5 Remix v roce 2013 a Kingdom Hearts HD 2.5 Remix se stala druhou kolekcí po 1.5 remixu, která přišla výhradně pro tuto platformu.

Sora, Donald, Goofy! Nový trailer!

Vedle toho, že Sora už nepochybně dorostl do svých bot, vyčkává i jeho konečné rozuzlení – velké finále ve formě Kingdom Hearts III. Zatímco KDH III na scéně ještě není, můžete se již pokochat trailerem k jeho prologu. Ten je sice stále ve své japonské verzi, pouze s anglickými titulky, ale věřím, že praví fanoušci Sora týmu a vůbec této příběhové série se darovanému koni na zuby dívat nebudou.

Prolog si zajisté nechává řadu tajemství pro moment, kdy se vaše chtivé ruce dostanou na samotnou hru. Zatím ale je možné obhlédnout alespoň pár záznamů z gameplaye.

Příběh bezpochyby stále žije. A tentokrát nejen v srdcích věrných tomuto království, ale i aktivně ze strany tvůrců, kteří vysílají vymodlenou první vlaštovku k třetímu dílu do hráčských řad.

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue bude dostupný pro PlayStation 4, samotné Kingdom Hearts III pak pro PlayStation 4 a Xbox One.

Pokud vás Kingdom hearts chytilo za srdce a dosud jste nepatřili mezi jeho fanoušky, přidejte se k publiku tohoto Disney a Final Fantasy týmu s bonusem navíc na Facebooku, nebo vyčkávejte na novinky na Youtube.

 

Témata: Kingdom Hearts
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kingdom Hearts příběh pokračuje trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.