Vesmírný Everspace se ukazuje v gameplay záběrech. Vypadá úchvatně

V poslední době se trh vesmírných her začíná pomalu zaplňovat. Everspace je jednou z těch zajímavějších na seznamu.

Everspace

Everspace FOTO: Rock Fish Games

A jde na to jinak, než například Elite Dangerous nebo Star Citizen. Hra totiž bude mít pouze singleplayer a taky se víc zaměří na arkádovější ovládání. Díky tomu si ale zase vývojáři z Rock Fish Games budou moct dovolit mnohem propracovanější audiovizuální stránku, o kterou se postará Unreal Engine 4.

Můžete se přesvědčit na vlastní oči níže. Vývojáři vypustili do světa nový trailer, který vypadá fantasticky, jak informoval server pcgamer.com. Už jen to vyhýbání se kosmickým tělesům a vrakům lodí je slast pro oči. Větší „arkádovost“ už jde poznat i z barev laserů a samotného ovládání lodi, které připomíná Starpoint Gemini 2.

První hratelná verze bude připravena v březnu pro lidi, kteří přispěli na Kickstarteru, plná verze by pak měla vyjít v říjnu roku 2016 na PC, Mac a Linux.

Témata: Everspace
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vesmírný Everspace se ukazuje v gameplay záběrech. Vypadá úchvatně

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.