Hearthstone turnaj středních škol se vrátil do České Lípy

Tentokrát se hrálo na SPoSŠ v České Lípě.

Hearthstone turnaj středních škol

Hearthstone turnaj středních škol FOTO: HTSS

Páté kolo Hearthstone turnaje středních škol se odehrálo na Podnikatelské škole v České Lípě. Turnaje se zde zúčastnilo 13 studentů a z toho byly dvě slečny. Jedna z nich se umístila dokonce v TOP5 po nešťastné prohře kdy ji její soupeř, který nakonec skončil na druhém místě, ve třetí hře porazil o jedno HP.

img-responsive

Hearthstone turnaj středních škol | foto: HTSS

Hráči byli rozděleni do čtyř skupin po 3 až 4 hráčích, ze skupin opět postupovali dva nejlepší. K dispozici byly také notebooky Fujitsu a soutěžící obdrželi jako dárek časopisy SCORE a balíčky sušeného masa Fine Gusto.

img-responsive

K dispozi studenti měli také zapůjčené notebooky Fujitsu | foto: HTSS

Vítěz získal tričko Watch Dogs a Assasins Creed pero na psaní, druhý nejlepší obdržel přívěšek na klíče Diablo a kšiltovku DX Racer a třetí PC hru Deus Ex Collection od Muve.cz a PS3 hru Motorbike Racing Pack.

  1. Michal "Dotyourface" Krampera
  2. Denis " DenyOne" Lasab
  3. Jan "Klugic" Kluger
img-responsive

Vítězové: Klugic, DenyOne, Dotyourface | foto: HTSS

 Oficiální web akce: HSfan.cz

Oficiální facebook akce: https://www.facebook.com/htss.cz

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone turnaj středních škol se vrátil do České Lípy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.