Posila a Duch Vánoc ve Vindictus

Nenechte se ukolébat vánoční pohodou, monstra totiž nikdy nespí. Vždy se hodí pomoc v boji a Vindictus proto vítá nového hrdinu.

Vindictus

Vindictus FOTO: Nexon

Nedávno této hře dorazil významný update. Svět Vindictus obdržel z brusu nové výzvy dosud nepoznaných eventů a změny nejen obchodní složce tohoto světa. V neposlední řadě pak stojí za zmínku pomocná ruka, kterou k vám tvůrci vyslali – Phantom Mage.

Fantom…Fantomas? Ne, ale místní Mage se lehce může stát obdobnou legendou

Nový žoldák světa Vindictus se jmenuje Sylas. Je zběhlý v magii, přesněji manipulování s přízračnou energií. Za jeho náhlý příchod můžeme být zčásti vděčni i jeho minulosti, která zjevně skrývá takové kostlivce ve skříni, že i její vlastní majitel raději zvolil úprk.

Co nového tento charakter do Vindictus přinese? Souboje rozsekne s pomocí své Phantom Dagger, kdy vám prokáže, že je mrštný jako kobra zasáhne cíl s bleskovou rychlostí. Sylas je o intervalech, co se typizace postavy týká, tudíž se můžete těšit na pekelně rychlou akci. Dovede útočit sérií skillů v mrknutí oka, zároveň však také podpoří tým užitečnými buffy. V neposlední řadě spolu s tímto charakterem přichází do hry nový gameplay styl při soubojích. Co je poněkud nepodstatným, nicméně humorným detailem je fakt, že bude jako sultán v harému. Je totiž prvním mužským charakterem této hry.
Chcete argumentovat tím, že pro další charakter už nemáte volný slot? Vindictus s vaším nadšením do hry počítá. Proto má odteď každý hráč k dispozici celkem sedm bezplatných slotů pro své charaktery. Hozené rukavici čerstvě naservírovaných eventů se tedy teď můžete postavit v novém odění a dosud nepoznanou silou. Co takhle teď tyto event vánoční dárky společně rozbalit?

Účast se počítá

Říkáte si, že při poklidné atmosféře svátků nemáte motivaci k akci, nebo proč se do soubojů pouštět s větší vervou než obvykle? Možná vás zde přesvědčíme o opaku. Vindictus si pro vás totiž nachystal překvapení, která by bylo škoda nezúročit.

Phantom Mage Attendance Event (platí do 27. prosince)

Akce, která skončí jako první, proto se vyplatí využít, co ještě jde. Denně se můžete přihlásit do hry a pod záložkou „Event“ najít své odměny. Jak budou vypadat s postupem času?

Týden 07. - 13. prosince vám už přinesl 50% slevu na všechny opravy vybavení po celý den. Takovým bonusům ale zdaleka není konec.

Týden 14. - 20. prosince již brzy skončí, nicméně stále můžete využít snížení ceny o 50% při změně barvy vašeho vybavení, ve dne v noci. Dvojnásobek EXP a AP odměn z bitev na vás pak čeká od 17:00 do 21:00 hodin našeho času.

Počínaje 21. a 27. prosincem konče se vám připomene jaké to je platit za opravy jen polovinu původní ceny a bude pokračovat dvojnásobný bonus na EXP a AP odměny za vaši účast v soubojích, jako předtím od 17:00 do 21:00 našeho času.

img-responsive

Sylas | foto: Nexon

New Mercenary Attendance Event (od 9. prosince a dále)

Stejně jako u výše zmíněného eventu vám i zde stačí po každodenním přihlášení kliknout na „Event“ záložku a odměny se k vám pohrnou samy. Rozdílem je, že tento event, jak sám název vypovídá, je pouze pro nové hráče – respektive nově vytvořené účty.

Akce pro období 9. prosince až 6. ledna

Sylas Level Up Event

Pokud si vytvoříte Sylas charakter, automaticky dostanete Fighting Box, která vám usnadní vaši cestu skrze všechny vaše boje a dobrodružství ve hře Vindictus. Na co je ale důležité nezapomenout: rozbalte tento svůj dárek dříve, nežli bude pozdě. Tato krabice bojové záchrany totiž nebude použitelná věčně.

Pokud si skutečně tento nový charakter zamilujete, jistě vaše cesta k levelu 90 bude bezděčnou záležitostí. Zatímco si ale vy budete užívat rozvoj vašeho charakteru, souboje a doprovodné bonusy z Fighting krabičky, vezte, že míříte k dalšímu Eventu, který pro vás má připraveny další dárky.

Hit 90 Event

Tento závod dosáhnout levelu 90 jako první platí pouze pro Sylas charaktery. Ti z vás, kteří teprve uvažují o vytvoření tohoto charakteru nebo vůbec hodlají prvně vstoupit do hry, nemusí házet flintu do žita. Zatímco nevěříte, že s devíti denním skluzem máte šanci být první, ve skutečnosti ani nemusíte. I snaha se cení, proto pokud dosáhnete tohoto levelu v daném časovém rozmezí, získáte výměnou za váš sprint vzhůru titul.

img-responsive

Opuštěný vánoční stromeček a všichni nalezlí v hospodě u krbu a moku | foto: Nexon

Protože Vánoce ve Vindictus neznamenají jen slovo hozené do větru, nesmí chybět ani řádný program:

Christmas Event #1

Zaprvé budete mít za úkol navštívit NPC Strange Traveller a řídit se instrukcemi, které vám dá. Dalším bodem je zdobení stromečku. Protože místní stromek má úctyhodnou výšku, každá ruka se při jeho výzdobě hodí. Ukažte, že Duch Vánoc oslovil i vás! V moment, kdy bude stromek úspěšně dozdobený, můžete se těšit na překvapení.

Christmas Event #2

Tato část není nic, kde byste se museli přemáhat. Stačí myslet na hrozbu tradičního dárku pletených ponožek nebo jiných hrůzných částí oblečení, které na vás útočí svými vánočními lame motivy a ničení všeho okolo vás nebude úkol, nýbrž potěšení. Právě za takovou mánii ničení můžete dostat Christmas Gift Box. Respektive ji objevit a jako Grinch si ji znárodnostnit. Ostatně za to mlácení všude kolem jste si ji zasloužili, no ne? Tak neváhejte, čapněte ji se všemi jejími mašličkami a jde se rozbalovat!

img-responsive

Lodě kupců zamrzávají v přístavu, ale obchody nestojí | foto: Nexon

Nákupní horečka

U nás možná obchody tradičně na Vánoce zavírají. Vindictus se řídí ale jiným řádem. Zatímco AP Shop byl v rámci tohoto updateu čerstvě zapojen do hry, už teď má pro vás v nabídce do 23. prosince Enhancement Runes. Ty si můžete zakoupit jen jednou týdně. Proto nepropásněte vaši poslední šanci.

Nevíte jak se na AP Shop dostat? Prohoďte pár slov s NPC jménem Ernmass. Najdete ho v colhenské putice. Právě Ernmass vám otevře dveře k speciální nabídce AP Shopu. Ale pozor, pouze charaktery o levelu 40 a výše mohou tuto nabídku obhlédnout, ostatním je vstup zakázán.

Ani Cash Shop svátky neminou. Vindictus má pro vás v nabídce Sylas Beauty Package, Boost Package, Sylas Winged Heart +5 Enhancement Package (2 Days)
Sylas Beauty Package, Sylas Winged Heart +5 Enhancement Package (7 Days) a Sylas' One for All Package. Ty budou v obchodu dostupné až do 6. ledna.

Pokud pro své nákupy požadujete bližší informace a další rozšíření nabídky, jsou vám neustále k dispozici oficiální stránky hry, kde mimo jiné naleznete všechny podrobnosti tohoto updateu.

Témata: Vindictus | MMORPG | devCAT
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Posila a Duch Vánoc ve Vindictus

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.