Hearthstone turnaj středních škol se přesunul do Jilemnice

V pátek jedenáctého prosince proběhlo na Jilemnickém gymnáziu další kolo Hearthstone turnaje středních škol.

Hearthstone turnej středních škol

Hearthstone turnej středních škol FOTO: HTSS

Soutěže se zúčastnilo 7 hráčů a turnaj proběhl ve velmi zábavném a přátelském duchu. Soutěžící také chtěli vědět, zda se turnaje smí účastnit i jejich učitel, který také hraje Hearthstone a to velmi dobře. Tento vyučující byl přítomen po celou dobu turnaje a po zápasech dával hráčům rady, jak se zlepšit.

img-responsive

Hearthstone turnaj středních škol na gymnáziu v Jilemnici | foto: HTSS

Hráči byli rozděleni do dvou skupin po třech a čtyřech hráčích a z každé skupiny do play-off postoupili dva nejlepší. Ze sedmi soutěžících tedy vzešli dva finalisté, kteří školu pod vedením svého učitele budou zastupovat na okresním finále v Semilech.

img-responsive

Vítězové: WarenCZ, Kusmoo, Shlucky | foto: HTSS

Ceny pro vítěze byly následující. Vítěz obdržel PC hru od muve.cztriko Total war Atilla od Comgadu. Druhý finalista získal PC hru od ComgaduDiablo III zápisník od ABC Data a třetí odešel s pokerovými kartami na motivy Assasin's Creed Unity od Conquestu.

  1. Martin "Kusmoo" Matoušek
  2. Tomáš "WarenCZ" Pírko
  3. Lukáš "Shlucky" Měcháček

Oficiální web akce: HSfan.cz

Oficiální facebook akce: https://www.facebook.com/htss.cz

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone turnaj středních škol se přesunul do Jilemnice

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.