Hearthstone turnaj středních škol potřetí v České Lípě

Na gymnáziu v České Lípě ve čtvrtek 10.12. proběhlo další klání Hearthstone turnaje středních škol.

Hearthstone turnaj středních škol

Hearthstone turnaj středních škol FOTO: HTSS

Turnaje se zúčastnilo 39 studentů, kteří byli rozděleni do 8 skupin po 4-5 hráčích. Do play-off postupovali dva nejlepší z každé skupiny, tedy celkem 16 hráčů. Herní systém se opět nijak od předchozích kol nezměnil. A také na tomto turnaji hráči dostali  jako dárek od sponzorů nové SCORE a balíčky sušeného masa Fine Gusto.

img-responsive

Dárky pro soutěžící | foto: HTSS

Vyhrazená počítačová učebna byla zcela plná a turnaj probíhal bez problémů až na menší zdržení, které bylo způsobené technickým problémem, což turnaj natáhlo o cca hodinu. Vyučující zde byli velice vstřícní a často se chodili na průběh turnaje dívat a zajímali se, jak se studentům daří.

img-responsive

Hráči měli možnost využívat notebooky Fujitsu | foto: HTSS

Ceny pro vítěze byly následující: Vítěz obdržel hru od Comgadu a hru od ABC Data. Druhý finalista odešel s trikem Watch Dogs a hrou od muve.cz. Odměna za třetí místo byla v podobě alienware podložky pod myš.

A takto vypadala trojice vítězů:

  1. Roman "lestinar" Leština
  2. Jakub "wertigocz" Salavec
  3. Radim "Nexonic" Fojtů
img-responsive

Vítězové: wertigocz, lestinar, Nexonic | foto: HTSS

Oficiální web akce: HSfan.cz

Oficiální facebook akce: https://www.facebook.com/htss.cz

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone turnaj středních škol potřetí v České Lípě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.