Válka se změnila – XCOM 2 se po delší době připomíná novým trailerem

Obě strany mají nová esa v rukávu.

XCOM 2

XCOM 2 FOTO: Firaxis

Země je pod nadvládou emzáků a jejich poskoků, z členů programu XCOM se stali odpadlíci, kteří si se svým (helicarrierem) Avenger létají po světě a vyhazují do vzduchu vše, co jim přijde pod ruku. Pokud jste viděli i jediný trailer, hlavní premisa pokračování rebootu strategické série vám jistě neunikla.

Nový trailer naštěstí neukazuje jenom dříve viděné. Premiéru si v traileru odbyly třeba dvě nové nepřátelské jednotky.

Archon je dalším vývojovým stupněm Floaterů z prvního dílu, kteří v sobě kombinovali lidské maso s robotickými součástkami. Avšak lidstvu hrozivě působící kyborg k srdci nepřirostl a tak dali nejlepší emzáčtí vědátoři hlavy dohromady a vytvořili vznešeného Archona. Alespoň tak vznešeného, jak to jen u stroje na zabíjení jde.

Dalším novým nepřítelem je zákeřný Faceless. Výsledek výzkumu manipulace genetického kódu se dokáže z nechutně působící monstrozity proměnit v na pohled naprosto běžného člověka. A nic netušící oběti pak vykuchat svými nabroušenými drápy.

Novinky dorazily i do tábora XCOMu. Alespoň Rangeři budou moci používat revolver (což určitě potěší všechny hráče Counter Strike: Global Offensive), jedna z další tříd pak dostane do vínku příruční plamenomet.

XCOM 2 vychází 5. února pouze pro PC.

Témata: XCOM 2 | Firaxis
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Válka se změnila – XCOM 2 se po delší době připomíná novým trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.