Válka se změnila – XCOM 2 se po delší době připomíná novým trailerem

Obě strany mají nová esa v rukávu.

XCOM 2

XCOM 2 FOTO: Firaxis

Země je pod nadvládou emzáků a jejich poskoků, z členů programu XCOM se stali odpadlíci, kteří si se svým (helicarrierem) Avenger létají po světě a vyhazují do vzduchu vše, co jim přijde pod ruku. Pokud jste viděli i jediný trailer, hlavní premisa pokračování rebootu strategické série vám jistě neunikla.

Nový trailer naštěstí neukazuje jenom dříve viděné. Premiéru si v traileru odbyly třeba dvě nové nepřátelské jednotky.

Archon je dalším vývojovým stupněm Floaterů z prvního dílu, kteří v sobě kombinovali lidské maso s robotickými součástkami. Avšak lidstvu hrozivě působící kyborg k srdci nepřirostl a tak dali nejlepší emzáčtí vědátoři hlavy dohromady a vytvořili vznešeného Archona. Alespoň tak vznešeného, jak to jen u stroje na zabíjení jde.

Dalším novým nepřítelem je zákeřný Faceless. Výsledek výzkumu manipulace genetického kódu se dokáže z nechutně působící monstrozity proměnit v na pohled naprosto běžného člověka. A nic netušící oběti pak vykuchat svými nabroušenými drápy.

Novinky dorazily i do tábora XCOMu. Alespoň Rangeři budou moci používat revolver (což určitě potěší všechny hráče Counter Strike: Global Offensive), jedna z další tříd pak dostane do vínku příruční plamenomet.

XCOM 2 vychází 5. února pouze pro PC.

Témata: XCOM 2 | Firaxis
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Válka se změnila – XCOM 2 se po delší době připomíná novým trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.