Zítra vychází datadisk do Elite. Přidá přistávání na vesmírných tělesech

A další desítky novinek po celý rok 2016, včetně lodí s vícečlennou posádkou.

Elite: Dangerous

Elite: Dangerous FOTO: Frontier Developments

Elite Dangerous Horizons je takový season pass, který po celou dobu roku 2016 bude přidávat novinky do hry. První a zároveň největší přídavek vychází již zítra. Přistávání na všemožných vesmírných tělesech jako planety, měsíce a asteroidy je něco, o čem již fanoušci básnili při oznámení hry. Málokdo čekal, že se toho dočkáme již první rok od spuštění hry.

A od zítřka je to skutečností. Hráči, kteří si zaplatí Horizons budou moct přistát na kterémkoliv tělese, jež se nachází ve 400 miliardách hvězdných systémů, které ve hře jsou. Jediná podmínka je, že to neplatí na tělesa, které obsahují atmosféru, ty přibydou do hry až později.

Dále se během roku 2016 do hry dostanou nové suroviny, možnost vytváření předmětů, čímž se prohloubí obchodování. Novinkou budou také lodě, které bude muset ovládat vícečlenná posádka, díky čemuž konečně hráči nebudou jen anonymní postavy, ale bude se dát upravit vzhled pilotů. S novými loděmi také bude možnost osadit nákladový prostor malými bitevníky, které budou ovladatelné hráči.

A tento výčet není ani zdaleka u konce, chystá se toho opravdu hodně, a jak jde vidět, Frontieru se daří více než dobře. Elite Dangerous Horizons můžete zakoupit přes obchod Frontieru za cenu 50 eur, brzy také přibyde možnost koupě na Steamu.

Témata: Elite: Dangerous
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zítra vychází datadisk do Elite. Přidá přistávání na vesmírných tělesech

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.