Jak získat přístup do bety Heroes of the Storm od Blizzardu?

Pokud si v současnosti chcete zahrát Heroes of the Storm, tak jste buď museli mít štěstí a Blizzard vám ho již aktivoval nebo získat přístup do uzavřené bety jiným způsobem.

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm FOTO: Blizzard Entertainment

Tím prvním a nejjednodušším je si zakoupit Heroes of the Storm Founder's pack přímo na Battlenetu za 34,99€. Takto získáte přístup do bety, 2500 herního zlata, tři hrdiny, tři skiny pro ně a speciálního mounta.

Další možností je získat klíč buďto v rámci akce na nějakém herním webu, které je dostávají skrz distribuční firmu nebo na oficiálních fan stránkách, které Blizzard podporuje přímo.Zasoutěžit si můžete například na Blizzpro.com, Heroesnexus.com, PCGamer, PCGamesN, ArcanaGamingESL a dalších webech.

Po tom ,co se dělo s klíči do bety Hearthstonu, Blizzard zpřísnil podmínky. Klíč samotný tak dostanete až po odeslání battle.net emailu a vašeho celého jména danému pořadateli takovéto soutěže. Vydavatel se tak snaží vyhnout přeprodávání klíčů a různým podvodným emailům nebo stránkám, které provázely betu Hearthstone.

Počínaje dneškem spouští soutěže o klíče i jediná česká oficiální fan stránka Heroes of the Storm. Soutěže poběží až do 8. 2. tak neváhejte, najděte si tu, co vám nejvíce vyhovuje, a zkuste vaše štěstí na HeroesFan.cz

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jak získat přístup do bety Heroes of the Storm od Blizzardu?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.